Sene başından beri tüm dünyada art arda yaşanan olaylardan sonra büyük ihtimalle 2020’nin adını bile duymak istemiyorsundur. Yılın, belki de yüzyılın en büyük global olayı COVID-19 salgını, hayatımızla ilgili pek çok şeyi değiştirdiği gibi aşk hayatlarımızı da büyük ölçüde olumsuz yönde değiştirdi. Yeni insanlarla fiziksel bir ortamda tanışmak artık birçoğumuz için bir hayal. Ancak gezegenlere baktığımızda romantik olarak gülümseyerek hatırlayacağımız retrolar ve tutulmalarla dolu, bol gel-gitli bir yaz bizi bekliyor. Yani romantik olarak durağan geçen aylardan sonra tam da ihtiyacımız olan şey!

Bu yazıda, gezegenlerin senin burcuna 2020 yazında nasıl sürprizler hazırladığını anlatmaya çalışacağız. Buraya kadar gelmişken yükselenini de okumayı unutma 🙂

Koç

Uzun bir kuraklık döneminden sonra, 5 Haziran’daki Ay tutulmasıyla Koç burçları yeni maceralara atılmak için yeniden hazır hissetmeye başlayacaklar. Eğer burcun ya da yükselenin Koçsa, normal şartlar altında tipin olmayan kişiler bile gözüne hoş görünmeye başlayabilir. Bundan tam bir ay sonra, yeni bir Ay tutulmasıyla eski görkemli günlerine döneceksin. Mars’ın sana verdiği güçle iş ya da aşk hayatında istediğini elde etmen çok kolay olacak!

Boğa

Mayıs ortasında başlayan Venüs retrosu hepimizin eski defterleri açmasına ve kafamızın karışmasına sebep oldu, ama bu retronun en büyük felaketzedeleri kuşkusuz Boğalardı. Sen de tek aşkla yetinmeyen Boğalardansan sana iyi bir haberimiz var: bu karmaşık dönem 25 Haziran’da nihayet sona eriyor! Bu kaotik sürecin ardından gerçekten ilgini çekebilecek ve seni tam anlamıyla mutlu edecek kişiler karşına çıkacak gibi görünüyor. Özgüvenli bir Boğaysan, 2020 yazı senin için uzun bir aradan sonra harika romantik sürprizlerle dolu olacak diyebiliriz!

İkizler

Eski sevgililerden gelen mesajlar ve yeni flörtler arasında sıkışıp kalmış gibi hissediyor olabilirsin, ama bu yaz aklını başına toplayacağını garanti ediyoruz. Eski sevgililere verilen ikinci, hatta üçüncü şanslar pek işe yaramadıysa, yeni maceralara atılmanın tam sırası. Bu yeni dönemde görünüşünle ilgili değişimlere gitmek isteyebilirsin, ancak büyük bir değişime gitmeden önce Temmuz sonunda bitecek Venüs retrosunun tamamlanmasını beklemeni tavsiye ediyoruz.

Yengeç

Halihazırda ilişkisi olan Yengeçler için bu yaz büyük kararların alınacağı bir zaman olacak. Venüs retrosu birçoğumuz gibi senin de kafanı allak bullak etmiş olabilir. Bu karışık duruma kapılmak yerine geçmiş ilişkilerinden çıkardığın derslere odaklanmak hem sana hem de partnerine iyi gelecektir. Bir ilişkisi olmayan Yengeçler içinse daha heyecanlı ihtimaller yolda. Bir süre ciddi bir ilişki yerine kısa yaz aşkları gözüne daha cazip gelebilir. Yine de “asla olmaz” dediğin biriyle bir maceraya atılmadan önce iyi düşünmekte fayda var.

Aslan

Uzun zamandır küçük hoşlanmaları gerçek aşka dönüştürmeye çalışan Aslanlar, aşktan çoktan umudunu kesmişlerdi, ama bu yaz işler değişecek gibi gözüküyor. 5 Haziran’daki Ay tutulmasının ardından yeni tanışacağın insanlara şans verme olasılığın çok yüksek. İyi haberimizse, hislerinin bu yaz boyunca asla karşılıksız kalmayacak olduğu! Aslanlar için bir diğer heyecanlı haberimiz daha var: Venüs retrosu bitmeden yakın bir arkadaşınla aranızda romantik bir şeyler başlayabilir. Bu durum teoride her ne kadar sakıncalı görünse de, gerçek aşkı arayan bir Aslan için ideal bir ilişkiye yol açabilir.

Başak

Tutkulu bir aşk arayan Başaklara verecek çok iyi bir haberimiz maalesef yok, ama eğer aradığın şey sevgilinle aynı zamanda en yakın arkadaş olmaksa, bu yaz Başaklar için harika geçecek gibi görünüyor. 4 Temmuz’daki Ay tutulmasının ardından aşk hayatında büyük bir aydınlanma yaşama ihtimalin çok yüksek, özellikle de kaliteli ve eğlenceli vakit geçireceğin birini arıyorsan, Happn profilini baştan düzenlemeye şimdiden başlayabilirsin.

Terazi

Oldukça sıcak bir yaza hazır ol! Çünkü Haziran sonunda Mars, aşk evine giriş yapacak ve altı ay boyunca orada kalacak. Özellikle cinsellik konusunda şansının ekstra açık olacağını garanti edebiliriz. Aynı zamanda büyük bir aşk hikayesi de seni bekliyor olabilir, ama Teraziler için bu yazın mottosu “Büyük aşklar nefretle başlar.” olacak diyebiliriz. Devasa tartışmalara gireceğin o kişi, belki de hayatının aşkı olmaya adaydır, sözlerine dikkat et 🙂

Akrep

Bu yaz Akrepler için yeni aşklara başlamak yerine eski ilişkilerinden alınan yaraları iyileştirmekle geçecek gibi görünüyor. Venüs’ün 18 ay aradan sonra retro hareketine başlaması, eski defterleri açmış olmana sebep olmuş olabilir. Sürekli dönüp durduğun takıntı derecesindeki eski aşkların varsa, bu yaz onlara veda etmenin tam zamanı! Eğer yeni birileriyle tanışmak istiyorsan herkesin iyiliği için Temmuz’u beklemeni tavsiye ediyoruz.

Yay

Hayatında gelgitlerle dolu bir drama isteyen Yay’lardansan, bu yazı uzun seneler gülümseyerek hatırlayacaksın! 5 Haziran’da gerçekleşen Ay tutulmasının ardından yeni insanlarla tanışma olasılığın artıyor, ancak uzun ve ciddi bir ilişki ihtimalini pek göremiyoruz. Ancak aradığın şey her ne olursa olsun, seni gerçekten heyecanlandıran ve iplerin senin elinde olduğu yeni aşklar kapında olacak. Bu süreçte biraz daha dramatik bir şeyler isteyen Yay’lar içinse söyleyebileceğimiz tek şey, Temmuz ortasına kadar eski sevgililerinin kapılarını çalabilecekleri.

Oğlak

Aşkı hayatlarının geri planına iten Oğlaklar için uzun ve ciddi bir ilişki kapıda. Haziran sonunda gerçekleşecek tutulma, hayatına yeni birini almanı sağlayacak gibi görünüyor. Temmuz sonundaki astolojik gelişmeler de seni uzun bir aradan sonra yeni birisiyle hayatını birleştirmek için harekete geçirebilir. Venüs’ün etkisiyle eski sevgililerinden ikinci deneme çağrıları alabilirsin, ama bunun bir işe yaramayacağının sen de farkındasındır.

Kova

Venüs retrosu birçok burcun aşk hayatını olumsuz yönde etkilemiş olabilir, ama Kovalar için durum çok farklı. Eski sevgililerinden gelen mesajlar arasında boğulmuş gibi hissediyorsan, “engelle” butonuna basıp hayatına devam edebilirsin, çünkü retroda da olsa, aşk gezegeni sana güç veriyor. Eğer eski sevgiline yeni bir şans vermenin eşiğindeysen bundan çekinmene hiç gerek yok; bu sefer işlerin yolunda gitme olasılığı çok yüksek!

Balık

Her şeyin mükemmel olduğu tekdüze ilişkilerden bıkan Balıklar için bu yaz iyi bir romantik komedi filmi gibi geçecek. Seni heyecanlandıracak birini bulma ihtimalin yok gibi hissedebiliyor olabilirsin, ama astrolojiye küçük de olsa bir inancın varsa yeni insanlarla tanışmayı ertelemeyi bırak. Balıklar için tek iyi haberimiz aşk tarafında değil. Arkadaşlık ilişkilerinde de büyük gelişmeler yaşayacak Balıklar, 2020 yazında hem yeni bir en iyi arkadaş, hem de yeni bir sevgili bulacak diyebiliriz.

Sen de flört etmeyi özlediysen, happn’ı kullanarak evden çıkmana bile gerek kalmadan yeni yaz aşkınla tanışabilirsin.

Previous PostÜnlüler Korona Günlerini Nasıl Geçiriyor?
Next PostFlört Ederken Herkesin Yaptığı Doğru Bilinen 6 Yanlış

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap