Romantik ve parasal ilişkilerimiz üzerinde en büyük etkiye sahip gezegen Venüs, 27 Ekim’de Terazi burcuna geçti ve 21 Kasım’a kadar burada kalacak. Kasım ayında burcunun başına neler geleceğini genel olarak Kasım 2020 astroloji yazımızda anlatmıştık. Bu yazıda Venüs’e odaklanacağız. Aşk hayatında sürprizler, kariyerinde beklenmedik gelişmeler ve daha fazlasına hazırsan başlayalım. İşte Terazi burcundaki Venüs’ün burçlar üzerindeki etkileri.

Koç

Çevrendeki insanlarla anlaşmazlık yaşamadan birkaç saat de olsa geçirmek istiyorsun. Problemi karşı tarafta aramak yerine insanlara biraz daha sakin bir tavırla yaklaşmaya çalışırsan emin ol her şey hepiniz için daha kolay olacak. Özellikle yeni ortamlara girdiğinde, sinirlerine hakim olmaya çalış.

Boğa

Herkesin favori insanı olmak için çok uğraşıyor olabilirsin. Venüs’ün Terazi burcunda olduğu bu dört haftalık dönemde daha fazla kendine zaman ayırırsan belki de diğerlerinin gözündeki değerini artırabilirsin. Haftada birkaç gün meditasyon yapmak ya da kendine özel bir günlük tutmak iç yolculuğunda sana yardımcı olacaktır.

İkizler

Genel olarak yaratıcılık konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayan İkizler, son birkaç haftadır kendilerini işe yaramaz hissediyorlardı. Venüs’ün Terazi burcuna geçmesiyle, yaratıcı ve esprili tarafın geri gelecek; hem de eskisinden daha da iyi bir şekilde! Yeni insanlarla tanışmak ve üzerlerinde muhteşem bir etki bırakmak için ideal bir zamandasın. happn profilini en karizmatik fotoğraflarınla güncellemeyi unutma!

Yengeç

Normal şartlar altında çok sosyal ve dışa dönük birisi olduğunu söyleyemeyiz, ama önümüzdeki birkaç hafta kelimenin tam anlamıyla utangaç birisine dönüşme olasılığın çok yüksek. Bu durumun seni üzmesine izin verme; bunun yerine evinin konforunda, en güvenli şekilde sosyalleşmeyi dene. 

Aslan

Eğer bir ilişki içinde değilsen, Venüs’ün Terazi burcunda olduğu bu birkaç haftayı tamamen avantajlı bir hâle getirebilirsin! Biliyoruz; her zaman odadaki en karizmatik karakter sensin, ama bu birkaç hafta boyunca etrafa yaydığın enerji her zamankinden daha güçlü olacak. happn Crush’ların arasında ilk adımı atmaya çekindiğin birisi varsa, harika bir mesajla selam vermenin tam zamanı!

Başak

Aşk gezegeni olarak bilinse de, Venüs finansal konuların üzerinde de büyük etkisi olan bir gezegen. Terazi burcunda seyahat eden bir Venüs ise Başaklar için geleceğe yönelik adımlar atmak için iyi bir zamanı işaret ediyor. Bu dönemde yapacağın küçük birikimler ve yatırımlar, gelecekte çok işine yarayabilir.

Terazi

Kasım ayının sonunda kadar mesaj kutun eski sevgililerinden gelen mesajlarla dolabilir. Ama Venüs’ün senin burcunda hareket ettiği bu zamanlar eskilere dönmek için pek mantıklı değil. Unutma; aşk gezegeni senin burcunda! Eğer bu dönemde birisinden hoşlanmaya başlarsan, bil ki duyguların karşılıksız değil!

Akrep

Yakın çevrene karşı duygularını belli etmekten kaçınıyorsun ve haklı sebeplerin var. Evet, bu dönemde kelimeleri bir araya getirip doğru cümleler kurmak zor geliyor olabilir, ama önce kendine zaman ayırırsan üstesinden gelemeyeceğin hiçbir şey yok. Ayrıca, seni seven insanlar bu dönemde her zamankinden daha fazla yanında olmaya çalışabilirler, tabii izin verirsen.

Yay

Bu dönemde hayatına yeni birilerini almak isteyebilirsin; bu harika! Ama herkesten seninle aynı frekansta olmalarını beklemek sadece seni üzer. Bunun yerine, yeni insanlarla tanışırken senin için gerçekten önemli olan konulardan bahsetmeyi dene. İyi bir karşılık alıyorsan, istediğin gibi birini bulmuş olabilirsin 🙂 happn’da daha önce karşılaştığın kişilerle tanışma ihtimalin çok yüksek; ortak mekanlar hakkındaki kısa bir konuşmayla yeni Crush’ının kişiliği hakkında bilgi edinebilirsin! 

Oğlak

Bu ay hem aşk hayatın hem de kariyerinde harika sürprizlerle karşılaşabilirsin! Venüs’ün Terazi’de olması, sana her zamankinden daha karizmatik bir görünüm kazandırıyor. Bu karizmanın getirdiği özgüveni kullanmak da senin elinde 🙂 İşyerinde harika fikirlerinle öne çıkmak için ya da hoşlandığın kişiye açılmak için harika bir dönem!

Kova

Eğer bir ilişki içindeysen, kendine biraz zaman ayırmanın vakti gelmiş olabilir. Her şeyi partnerinle birlikte yapmak zorunda değilsin! Biraz kendine vakit ayırmak, kendi istediğin kişilerle görüşmek hem sana hem de ilişkine iyi gelecektir. Zaten yalnızsan önümüzdeki birkaç haftayı bir iç yolculuğa çıkarak geçirebilirsin. Sonuçların harika olacağını garanti ediyoruz.

Balık

Artık ciddi bir ilişki yaşamanın zamanının geldiğini düşünüyorusun. Duygu durumun kontrol edilemez bir hâlde ve bu seni yanlış adımlar atmaya itebilir. Eğer hoşlandığın birileri varsa, işler her an takıntı hâlini alabilir. Böyle durumlarda en iyisi yeni birkaç kişiyle tanışıp kafanı dağıtmak. En harika adayların happn’da seni beklediğini hatırlatmamıza gerek yoktur herhalde 🙂

Previous PostKasım 2020 Aylık Burç Yorumları
Next PostÜnlülerin Yaşadıkları En Uzun İlişkiler

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap