Hiçbirimizin hakkında pek hoş şeyler düşünmediği 2020 nihayet sona eriyor. Birçok kişinin aksine, biz 2021 yılından umutluyuz. Bu nedenle, bu seneye harika bir kapanış yapmak için yılbaşı hediyesi alışverişi yapacaklara burçlara göre hediye rehberi hazırladık. Şimdiden iyi yıllar!

Koç için en iyi hediyeler

Farklı taraflarını öne çıkarmayı seven Koç’lar, sıradan bir hediye almak için en yanlış kişiler. Vitrinde gördüğünde “bunu kim giyiyor” dediğin kıyafetleri genelde Koç burçları giyiyor. Koç burcu için hediye seçerken, bunu göz önünde bulundurabilirsin. Aynı zamanda doğuştan enerjik olan Koçlara, bu enerji çıkışını takip edebilecekleri bir fitness saati almak da, gidilebilecek mantıklı yollardan biri.

Boğa için en iyi hediyeler

Kaliteye zaafları olan Boğalar, doğru hediyeyi seçmenin en zor olduğu burçlardan biri. Bir Boğanın beğeneceği hediye maalesef pek çoğumuzun bütçesini aşıyor ama sana iyi bir haberimiz var. Kalite, her zaman pahalı hediye demek değildir. Bir Boğayı mutlu etmek için cüzdanını boşaltmana gerek yok; telefon kılıfı, mum, not defteri gibi küçük hediyelere yönelebilirsin. Dikkat etmen gereken tek şey, alacağın hediyenin gerçekten iyi hissettirmesi!

İkizler için en iyi hediyeler

Kelimelerin efendisi İkizlere alınabilecek en iyi hediye, senin de okuduğun ve beğendiğin bir kitap olabilir. İşi biraz abartmak istersen, tabii ki sahafları gezip kitabın ilk baskılarından birisini bulabilirsin. İkizlere alınabilecek bir diğer hediye ise yıl boyunca kullanabilecekleri sağlam bir defter olabilir.

Yengeç için en iyi hediyeler

Ortamlarda aşırı duygusal yönleriyle tanınsalar da, Yengeçler için daha çok nostaljik kişiler diyebiliriz. Eski günleri özlemle anan Yengeçlere alınabilecek en güzel hediyelerden birisi, derli toplu bir günlük olabilir. İnsanı geçmişe götüren bir diğer şey ise şüphesiz kokular. Bir Yengeç’i kesin olarak etkilemek için ortak hafızanızdaki bir kokuyu hediye edebilirsin. Parfüm, kolonya ya da mum, fark etmez; önemli olan anıları canlandırmak 🙂

Aslan için en iyi hediyeler

Aslan burcuna hediye düşündüğünde aklına ilk gelen şey ayna olabilir; bu çok doğal! Ancak yine de durumu bu kadar abartıp kendini tehlikeye atmana gerek yok. Bunun yerine, Aslanlara selfie’lerini daha da güzelleştirecek bir şey alabilirsin. Hoşlarına gidebilecek bir makyaj ürünü ya da kendisine çok yakışacağından emin olduğun kaliteli bir basic tişört, bir Aslan’ı mutlu etmek için yeterli.

Başak için en iyi hediyeler

Kapsamlı bir imlâ sözlüğü bir Başak’ı gerçekten mutlu edebilir, ama yılbaşı hediyesi için fazla düz bir fikir, bir Başak için bile! Her Başak aynı olmadığı için iki farklı seçenek sunacağız: kaliteli bir dolma kalem ya da havalı bir saksıya dikilmiş bir bitki! Alakasız gibi görünüyor olabilirler ama hayatındaki Başakları hayal ettiğinde taşlar yerine oturacaktır 🙂

Terazi için en iyi hediyeler

Kaliteli vakit geçirmeyi ve kendilerine bakmayı seven Terazilere, en azından ilk aylarını evlerimizden çıkmayarak geçireceğimiz 2021 yılı için cilt bakımıyla ilgili aklına ne geliyorsa alabilirsin! Ya da hediye alacağın kişi evini fazla seviyorsa, rahat bir pijama takımıyla en iyi yılbaşı hediyesini garantilemen mümkün!

Akrep için en iyi hediyeler

Duygularını uçlarda yaşayan Akrepler, konu hediyeye gelince pek de seçici değiller. Aranızda bir anlamı olan hediyeler Akrepleri mutlu etmeye yeter ama daha spesifik bir şey arıyorsan, keskin çizgilere sahip bir takı ya da saat Akrepler için güvenli bir seçenek olacaktır.

Yay için en iyi hediyeler  

Yeni deneyimlere her zaman açık olan Yaylar için hediye seçmek oldukça kolay! Eğer hayatındaki Yay, burcunun hakkını veren birisi ise bir outdoor dükkanına gidip karşına çıkan ilk şeyi sepetine ekleyebilirsin. Bir matara, sırt çantası, hatta dürbün bile bir Yay’ı mutlu etmeye yeter!

Oğlak için en iyi hediyeler

12 burç arasındaki en kolay hediye seçebileceğin burç kuşkusuz Oğlak. Hediye paketine sarılmış ortalama herhangi bir şey, Oğlakları mutlu etmeye yeter; önemli olan düşünmüş olman! Yine de bir tavsiye vermemiz gerekirse, sürdürülebilir malzemelerle üretilmiş hediyelere yönelebilirsin.

Kova için en iyi hediyeler

Kovalar için bir kutu papatya çayı alıp dengesiz sinirlerini biraz daha yatıştırmak her ne kadar kulağa güzel gelse de, bu onları daha da sinirlendirebilir. Bunun yerine içinde kendilerini iyi hissedecekleri bir hoodie, hatta yumuşak bir battaniye alarak Kovalara en büyük iyiliği yapabilirsin 🙂

Balık için en iyi hediyeler

Zodyak haritasının büyücüleri Balıklar için alabileceğin en iyi hediye bir Tarot kartı seti olabilir; tabii kendileri hâlâ bu işe girmedilerse. Balıklar için en ideal hediyeler, ferahlığı çağrıştıran şeyler. Örneğin ona doğayı hatırlatan bir mum ya da tütsü, minimal bir manzara resmi ya da abartmak istersen içinde mavi kuvars bulunan bir takı, Balık için harika seçenekler.

Previous PostCrush’ının Ruh İkizin Olduğunu Anlamanın Yolları
Next PostFlörtünle Uyumlu Olup Olmadığını Nasıl Anlarsın?

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap