Nihayet yeni yıl geldi. 2021 için umutlarımız yüksek, hayallerimiz çok: para, iş, aşk… Yalnızlığı sonlandırmanın vakti de geldi. Kova Çağı başlamışken belki senin de aşk çağın başlar ne dersin?

İşte burcuna göre 2021 aşk falın…

Koç

Ele avuca sığmayan Koç burçları, bu yıl da tutkulu ilişkiler yerine daha tek gecelik aşkların, kısa süreli ilişkilerin insanı olmaya devam ediyorlar. İnsanlara töleransın pek yok, ama minik kaçamaklar yapmadan da olmuyor. Bu yıl kariyerini o kadar çok öneceliklendireceksin ki başarı sarhoşu olacaksın. İlişki konusunda sen istemezsen kimse seni zorlamayacak.

Boğa

Yeni bir yıl, yeni ve pozitif enerjiler… Yıla yüksek bir enerjiyle başlıyorsun, bu enerji sana yeni birileriyle tanışmayı da getiriyor. İlişkisi olan Boğa burçları ise ilişkilerinde ciddi kararlar alacakları bir seneye giriyorlar. Bu ilişki devam edecek mi etmeyecek mi? Gerçekten seviyor musun, sevmiyor musun? Artık bazı kararlar vermenin zamanı geldi.

İkizler

Hayatındaki tüm ilişkileri değerlendireceğin bir yıl seni bekliyor. Arkadaşlık, aşk hiç fark etmez hayatındaki insanlarda ufak çaplı bir temizlik yapabilirsin. Hayatında olmasını istemediğin insanları artık tamamen çıkarıyorsun, bu da sana yeniliklerin kapısını aralayacak. Unutma ki; eski defterler kapanmadan yeni ilişkiler kapanmaz.

Yengeç

Bu yıl sevgi seninle beraber olacak. Hem içinde hem de çevrenden o kadar kuvvetli bir sevgi göreceksin ki enerjin yükseldikçe yükselecek. Çevrendekilerin gözbebeği olacaksın ve son derece canlı bir aşk hayatı seni bekliyor. Bu yılın keyfini çıkar.

Aslan

Aşktan yana şansı gülenlerde bu yıl Aslanlar da kendilerine düşen payı alıyorlar. Şeytan tüyü mü dersin yeni Casanova mı… Etrafındaki pek çok kişinin ya da yeni tanıştığın insanların ilgisini çekebilirsin. Uzun süreli bir ilişkin varsa da romantizmden geri kalmayıp, sevgilinle aşkınızı güçlendirmek için ufak sürprizler yapabilirsin.

Başak

2021’in parlayan yıldızı geldi. Bir yandan kariyer hayatında başarılara imza atarken, diğer yandan da aşk hayatında hareketli günler seni bekliyor. Evet bu yıl senin yılın olacak desek yeridir ama retroların etkisine de kapılacaksın tabii. Yine de sevgiyi derinden hissedecek ve bunu paylaşmayı da ihmal etmeyeceksin. Uzun süreli ilişkiler yaşayanlar için ufukta evlilik bile var. Retrolardaki ufak sıkıntıları atlatman halinde meyvesini bol bol yiyeceğin bir yıl seni bekliyor.

Terazi

Aşktan yana şansı gülenlerde bir burç daha! 15 Şubat’ta aşk hayatın tamamen değişecek. Hayatında yeni bir aşk ya da var olan ilişkinin ciddiyet kazanması olası. (yoksa Crush’ınla işler derinleşmeye mi başlıyor 😉 Evet, 2020 özellikle senin için zor bir yıldı ama 2021 sana bu zorlukları unutturacak gibi. Ancak önce eskilerle bağı koparman gerekecek. Geçmişte canını acıtanlar karşına çıkabilir. Bu yüzleşmeler gerçekleştikten sonra hayat beklediğin aşkı, sevgiyi de beraberinde getirecek.

Akrep

Bu yıl senin için huzurlu bir yıl olacak desek yeridir. Ailene ve arkadaşlarına karşı inanılmaz bir sevgi ve şefkat hissedeceksin. Yaydığın enerji, çevrende hayranlık uyandıracak. İlişkilerde ise oldukça ilginç durumlar seni bekliyor: mesela var olan ilişkin daha tutkulu bir aşka dönüşebilir. Ancak normalde dikkatini çekmeyen, senin için alternatif olabilecek kişilere de ilgi duyup farklı ilişkilere de yelken açabilirsin.

Yay

Çok farklı kişilerle tanışabilir, onların ilgisini çekebilirsin. Ancak pek alışılagelen tipler olmadıkları için bu ilişkiler ayrı bir uğraş gerektirebilir. Peki senin bunun için yeterli konsantrasyonun var mı? Aşk kapını çalacak ama senin 2021 planlarında aşk var mı?

Oğlak

Çekiciliğin yine göz kamaştırıyor. Bu yıl, yeniden aşık olacaksın. Bunun için yeni birileriyle tanışmana bile gerek olmayabilir. Eskilerden birileriyle belki de tesadüfen happn’da karşılaşacak ve küllerinden doğacak bir aşka yelken açacaksın.

Kova

Bu yıl kariyerine odaklanacak bir burç daha! Kariyerinde yükselmenin keyfi bir başka ama bu arada yalnızlaşmanın da alemi yok. Flörtüne, partnerine karşı biraz daha özenli davranmaya çalışman iyi olur. İşlerden kafanı kaldırıp ilişkiniz için de çabalaman gerekir.

Balık

Biliyoruz biliyoruz senin için her yıl sevgi dolu bir yıl, her yıl ayrı bir romantik geçiyor. Ama bu yıl gerçekten sevgi dolu geçecek. 🙂 Yalnızsan Crush’lara hazır ol 😉 Retrolar nedeniyle zaman zaman yalnız kalmak isteyebilirsin, ama unutma ki bunlar geçiş süreçleri. Geçici sıkıntılar yüzünden var olan ilişkilerine sırtını dönme.

O en beklenmedik anda ortaya çıkan karşılaşmalar her zaman kolayca bir randevuya dönüşmüyor maalesef. İki kişiyi aynı anda aynı yerde bir araya getiren şansın peşini bırakmamak için happn’ı ücretsiz indir!

Previous Postİlk Buluşmanı Daha Eğlenceli Hale Getirmeni Sağlayacak 6 Tavsiye
Next PostBurcuna Göre 2021 Yılında Ne Zaman ve Nasıl Aşık Olacağını Söylüyoruz!

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap