Yeni yıl, yeni umutlar, yeni hayaller, yeni planlar… En önemlisi de yeni aşklar <3

2020’de aradığın aşkı bulamamış olman 2021’de de bulamayacağın anlamına gelmiyor. Bu defa senin yılın olacak hiç merak etme. Kadim bilgilerin kaynağı astrolojiden yararlanıyoruz ve 2021’de ne zaman, nasıl aşık olacağını söylüyoruz.

Koç

Huylu huyundan vazgeçer mi? Hiç yerinde duramayan Koçlar bu yıl da farklı değil. Ancak istediğin aradığın aşkı bulmaksa biraz sakinleşmen, durulman şart! Burnunun ucundaki insanı göremiyorsun. Halbuki aşkı aksiyonda, uçarılıkta aramayı kestiğinde, çevrendeki insanların değerini anladığında hemen yanı başında bekleyen mutluluğa da kavuşacaksın.

Boğa

Risk almak mı? Hayatın tadını çıkarmak mı? O kadar temkinlisin ki aşk kapını çalsa da “Aman Ali Rıza Bey tadımız kaçmasın” dersin. Bu şüpheyi bırakıp hayatın tadını gerçekten çıkarmak istediğinde aşka kavuşacaksın. Belki artık şu Crush’larına 100 soruluk güven testini yapmayı bırakmalısın, ne dersin?

İkizler

Sen de sıkılmadın mı “Ya şundadır ya bunda” diye diye flörtler arasında kaybolmaktan. Biliyoruz kararsızlık konusunda tarihe adını altın harflerle yazarsın ama hayatının aşkıyla karşılaşmak istiyorsan artık buna bir son vermelisin. Öncelikle bir karar ver bakalım hayatındaki insanlar senin için ne ifade ediyor? Crush’ınla sadece flört olarak mı kalmak istiyorsun, yoksa dolu dizgin bir aşk mı yaşamak istiyorsun? Kalbine gerçekten bakabildiğinde, kararlı olduğunda beklediğin ilişkiyi de yaşamaya başlayacaksın.

Yengeç

Senin kadar vefalısı zor bulunur. Bunca burç arasında çocukluk arkadaşlarıyla hâlâ görüşen bir sen varsındır. Dostluklarında da ilişkilerinde de uzun soluklu maceraların insanısın. Bunlar çok güzel ama yeni insanlar? Hayatına artık farklı birilerini, yeni isimleri almanın vakti gelmedi mi? Değişimden, farklı hayatlardan korkma. Eline o telefonu al ve happn’da seni bekleyen yeni hayatlar için kendine bir şans ver. Bunu yapmaya hazır olduğunda aşk da kapını çalacak, merak etme.

Aslan

Sevmekten çok sevilmeyi tercih ettiğini artık herkes biliyor. Ama aradığın gerçek aşksa sadece sevilmeyi değil sevmeyi de bilmelisin. Ancak bunu öğrenirsen gerçek bir ilişki yaşayabilirsin.

Başak

Başarının ardındaki sır mükemmeliyetçiliğin olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Mükemmeliyetçiliğinin altında da ise eleştiri… Kendini tutamadığını biliyoruz, eleştirmeden edemiyorsun. Üstelik kötü bir niyetinde yok, sırf daha iyi olsun diye. Ama bu durum seni bazı güzelliklerden de mahrum bırakıyor. Biriyle tanıştığında o kadar çok inceliyor, o kadar çok irdeliyorsun ki ilişkiye başlamak bir kenarda dursun flört bile edemiyorsun. Artık sence de bunları bırakmanın vakti gelmedi mi? İnsanları olduğu gibi kabul etmeyi öğrendiğinde, yaptığın katı planlardansa biraz daha spontane davranabildiğinde aşk sarhoşu olacaksın.

Terazi

O kadar iyi niyetlisin ki… O pembe gözlüklerinden bize de versen ne güzel olur ama bu kadar iyi niyet fazla. Çevrende maalesef senin gibi naif insanları kullanabilecek o kadar çok kişi var ki bunu bile zaman zaman ayırt edemiyorsun. Bir miktar şüphe içine düşsen hiç fena olmaz. Artık biraz daha seçici ol, seni kimsenin kandırmasına izin verme. Biliyoruz sen karşına kötü biri çıksa da üzülmene rağmen iyi niyetinle yaklaşırsın ama artık duygularını biraz daha koru. Ne zaman ki kendini ve kalbini korumayı öğreneceksin, kendine hak ettiğin değeri vereceksin o zaman o Crush’lardan biri de aşka dönüşecek.

Akrep

Bir başka şüpheci daha! Güvensen mi güvenmesen mi diye düşünmekten “aşık oldum” diyemiyorsun. Unutma ki hayat, sürekli sağlaması yapılabilen bir yer değil. Akışına bırakmayı öğrendiğinde, Crush’larına bir fırsat verme cesaretini kendinde bulduğunda nihayet sen de o cümleyi kurabileceksin: Aşık oldum!

Yay

Çekici olduğunu biliyorsun, şeytan tüyü var sende. Sen de bunun farkındasın, daldan dala konmayı seviyorsun. Maceralara karşı koyamıyorsun ve aklın birkaç karış havada. Her şey güzel ama bu şekilde de gerçek aşkı bulamazsın ki… Belki aşk kapını çalıyor ama sen o kadar yerinde duramıyorsun ki gözün görmüyor. Bu yüzden de önce kendin için aşkın tanımını, sevginin ne olduğunu hatırla. Ne istediğini anladığında daldan dala konmayı da bırakacaksın seni bekleyen o kişiye de kavuşacaksın.

Oğlak

Bir kalemde silenler, hataya tahammülü olmayanlar… Evet evet sizden bahsediyoruz sevgili Oğlaklar. Böyle yapa yapa etrafında da hiç kalıcı arkadaşlar, ilişkiler olmuyor. Artık bu yalnızlığa bir dur demenin zamanı gelmedi mi? İnsanları silmeyi değil, onlara bir şans daha vermeyi öğrenmelisin. Başka türlü, bir ilişki yürümez; bunu sen de biliyorsun. İçindeki kabuğu kır ve insanları yaptıkları hatalarla, onlara vereceğin 2. belki üçüncü şanslarla beraber hayatında tutmaya çalış. Aşk belki de sırtını çevirdiğin hayatlardadır…

Kova

Aslında seni tanımalarına izin versen ne kadar muzip, ne kadar eğlenceli, ne kadar entelektüel ve ne kadar romantik olduğunu anlayacaklar. Ama o soğuk duvarların yok mu? Onları yıkmazsan içeriye bir aşkın sızmasını da hiç bekleme. İçindeki duyguları ortaya çıkarmayı öğrendiğinde, onları ifade edebildiğinde ve her şeyden önemlisi o soğuk duvarlardan kurtulduğunda aşk bir anda hayatında beliriverecek.

Balık

Uslanmaz romantikler sizi… Romantizm ve duygusallık yüzünden geliyor başına ne geliyorsa. Hiç hak etmeyen insanlara değer veriyorsun, özen gösteriyorsun, o güzelim gözyaşlarını döküyorsun. Hayalinde yarattığın ilişkiyle yaşadığın ilişki aynı değil, hatta düşündüğün ya da hayal ettiğin kişi bile o değil; ama seni tutabilene aşk olsun. Kendini öyle bir kaptırıyorsun ki… Karşındaki insana sadece hak ettiği kadar değer vermeyi öğrendiğinde, onların gerçek yüzünü anladığında her şey daha da kolaylaşacak. Hayallerinin yanında gerçeklere de yer vermeyi öğrendiğinde hayatının aşkını tanıyabileceksin.

Sen de aşk hayatının her gününü doldursun istiyorsan hemen happn indir!

Previous PostBurcuna Göre 2021 Aşk Falın

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap