happn kullanarak birileriyle tanıştın, ama bu zaten işin kolay kısmıydı. Şimdi sırada crush’ınla kaliteli vakit geçirmekte. Eğer İstanbul’da yaşıyorsan, Mart ayında ilk happn randevularında hayatını kurtaracak harika etkinlik önerilerimiz var. Aradığın şey tiyatro, konser, ya da sadece keyifli bir akşamsa, crush’ınla plan yapmadan önce listemize göz atmayı unutma.

Hey Gidi Günler (90’lar Türkçe Pop Gecesi) – Babylon İstanbul

İstanbullular için Babylon kuşkusuz yıllardır akla ilk gelen kaliteli etkinlik mekanlarından. Ay içinde onlarca konsere ev sahipliği yapan kulüp, bu ay ziyaretçilerine 90’lı yılları yeniden yaşatmaya kararlı. 90’ların en popüler Türkçe şarkıları eşliğinde crush’ının dans yeteneklerini ölçmek istersen, bu etkinliği kaçırma. Hey Gidi Günler, 9 Mart’ta Babylon’da.

Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası – Dada Salon Kabarett

Okan Bayülgen’in birkaç senedir yenilikçi ve interaktif tiyatro oyunlarıyla öne çıkan mekanı Dada Salon’un seyirciyi de işin içine katan oyunu Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası, bu ay iki farklı senaryoyla sahnelenecek. 11-12 Mart tarihlerinde “Metres” adlı 80’lere dönüş temalı bir oyun, 15 Mart’ta ise “Şirket” adlı farklı bir konseptle izleyici karşısına çıkacak interaktif oyun, crush’ının ne kadar iyi bir dedektif olduğunu görmen için iyi bir fırsat olabilir.

Marina Abramović Institute – Akış – Sakıp Sabancı Müzesi

Performans sanatı denince akla ilk gelen isim Marina Abramović, sonunda İstanbul’da. Birçok genç sanatçının Marina Abramović Metoduna sadık kalarak gerçekleştirdikleri onlarca performans, 26 Nisan’a kadar Sakıp Sabancı Müzesi’nde görülebilir. Katılımcısını sanatın bir parçası hâline getiren Abramovic Enstitüsü, hayatınız boyunca yaşayacağınız en garip deneyimlerden birini sunmak için sizi ve crush’ınızı bekliyor olacak.

Aylin Aslım / Mavi Oda Şarkıları – Babylon İstanbul

Türkçe rock ve alternatif müziğin en sevilen isimlerinden Aylin Aslım, müzik kariyerinin yirminci yılını piyano ve çello eşliğinde kutluyor. Mavi Oda Şarkıları’nda kendi şarkılarından oluşan repertuarına birçok yabancı ve yerli parçayı da dahil ediyor. crush’ınla sakin ve hafif romantik bir gece geçirmek istiyorsan, bu etkinlik tam sana göre diyebiliriz.

Aşk Geçmişim – UNIQ İstanbul

Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu ve Melisa Doğu’dan oluşan oyuncu kadrosuyla Aşk Geçmişim, yılın en iddialı tiyatro oyunlarından birisi. Modern zaman ilişkileri üzerine oldukça gerçekçi saptamalar yapan oyun, tek gecelik bir ilişki yaşayan iki iş arkadaşının çıkmazlarını merkeze alıyor. Oyunun ortaya attığı sorular, tam da yeni tanışılan birisiyle cevaplanması gereken türden. Aşk Geçmişim, 14 ve 27 Mart’ta UNIQ Hall İstanbul’da.

Çok Da Fifi Stand Up – Touché

Deniz Özturhan, Aslı akbay, Meltem Parlak, Şirincan Çakıroğlu ve Hande Yögen’in kadın komedi kolektifi “Çok Da Fifi”, 3 Mart’ta Zorlu PSM’nin yeni kulübü Touché’de sahne alacak. Kadın bakış açısına pek rastlamadığımız stand-up gösterilerinin arasında kendisine özel bir yer edinmeyi başaran bu 5 kişilik gösteri, kadınları güldürürken erkekleri derin düşüncelere daldırıyor. Ayrıca gösteriden önce akşam yemeğinizi de yiyebileceğiniz Touché, İstanbul’daki en iyi randevu mekanlarından birisi.

Henüz kendinize göre bir crush’la karşılaşmadıysanız, bu etkinliklerden herhangi birisine gittiğinizde happn’da görünür olmayı unutmayın! Ne de olsa ortak zevkler, yeni başlayacak bir ilişkide her zaman artı puan hanesine yazılır 🙂

Previous PostHer Karşılaşmayı Bir Crush’a Çevirebilecek Mükemmel happn Profilin için İpuçları
Next PostGerçek Aşkını Bulmak İstiyorsan İşte Burçların Aşk Hayatları!

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap