Yalnızlığa son! happn’ı indirdin ve artık Crush’larınla buluşmak için hazırsın. Peki sence de atladığın bir şey yok mu? Kime, nasıl davranacaksın? Karşındakini doğru anlayacağından emin misin? Bu noktada sana ufak tüyolar verelim ve burçların dating uygulamalarında nasıl davrandığını anlatalım. Crush’ına yaklaşman için işleri biraz daha kolaylaştıracak bu bilgiler “burçlara inanmıyorum” diyenlerin bile aklını çelecek, işine yarayacak.

Koç

Pek fazla düşünmeden ilk mesajı gönderiyorsa bil ki bir Koç burcuyla karşı karşıyasın. Çünkü onlar kadar çabuk sonuç almak isteyen yoktur. Bir bakmışsın 20 yıllık sevgili gibi rahat rahat yazıyor. Sana uzun uzun romantik mesajlar atmadığı için sakın üzülme. Bu, onların hoşlandıklarını gösterme şekilleri… Eğer karşında bir Koç burcu varsa işler son derece hızlı bir şekilde ilerler, sakın şaşırma 😉

Boğa

Crush’ın bir boğa ise onun neler hissettiğini anlamak pek de zor olmayacak. Hoşlandıklarını gizlemeseler de ilişkiye başlamak için de aceleci davranmazlar; flörtün tadını çıkarırlar. Ancak bu esnada senden de sadakat beklerler; öyle her Crush’la görüşmek gibi yanılgılara düşme, en azından ona belli etme 😉 Kıskançlık bu burcun damarlarında dolaşır.

İkizler

Karşında seni asla boş bırakmayacak biri var: İkizler… Sık sık mesaj gönderip seni sohbetten sohbete çekerken asla boş kalmana izin vermez. Nerede gezdin, hangi kitabı okudun, ne dinliyorsun her şeyi sorar ve üstüne de kendi yaptıklarını anlatır. Bir anda kendini sadece onunla konuşurken bulman çok normal. Eğer bir İkizler burcuyla konuşuyorsan şanslısın; çünkü iletişim kurarken kendileri hakkında pek çok bilgi verdikleri gibi karşılarındaki kişiyi de tanımak için ellerinden geleni yaparlar.

Yengeç

İlk adımı senden bekliyorsa karşında bir Yengeç burcu olduğunu söyleyebiliriz. Ona göre sizinki gerçek bir Crush’sa, ilişkiyi ağırdan almayı, oyun oynamayı hiç sevmez ve sana tüm sevgisini gösterir. Hatta bunu biraz abartabilir. Tabii aynı karşılığı alamazsa da kabuğuna çekilir.

Aslan

Crush’ın bir Aslan ise eş zamanlı olarak profilinin hiç tanımadığın ama onun en yakın arkadaşı olan kişiye gittiğinden emin olabilirsin. Gurur bu burcun içine işlemiştir, bu yüzden de duygularını belli etme konusunda pek de açık olduklarını söylemeyiz. Eğer bir Aslan burcuyla flört ediyorsan ilgi görenden çok ilgi gösteren olmaya kendini hazırla.

Başak

Eğer bir Başakla flörtleşiyorsan değerini bil. Zira pek çok aday arasından titizlikle seçildin, artık bu günlere gelmiş olmanın haklı gururunu yaşayabilirsin. Duygularını belli etme konusunda pek de rahat olmayan Başaklar, eğer birinden hoşlanmışlarsa onun hayatını incelemeye başlarlar. Bu burcun stalker’lık kanına işlemiştir, hatta stalker’lık kavramının başaklarla ortaya çıktığına dair şehir efsaneleri bile var. O, sana çaktırmadan araştırmasını yaparken bir yandan da sohbet sırasında bol bol özel hayatına dair sorular sorup seni tanımaya çalışır.

Terazi

Crush’ının muhteşem bir sohbet başlatıcı olduğunu düşünüyorsan bir Terazi ile karşı karşıyasın demektir. Sosyal medyayı gerçekten de iyi kullanan Teraziler, iltifat ve beğenilerden çabuk etkilenirler. Güzel bir yorum yapman kendini kaptıracağın sohbetlere açılan kapının anahtarı.

Akrep

Onu dinleyip anlamaya çalışmak en önemli tüyo. Evet, eğer bir Akrep burcu ile flört etmeye başladıysan onu dinlemek, anlamak senin için çok önemli olacak. Çünkü bir Akrep, karşısındaki insanın tüm enerjisiyle kendisine odaklanmasını ister. Buna rağmen onu asla çantada keklik görmeni de istemez. Yoğun bir ilişki yaşamak istiyorsan Akrep insanını sakın kaçırma.

Yay

Acaba bu Crush diğerlerinden daha mı çekici ki? Şıpsevdi mi desek maymun iştahlı mı desek bilemiyoruz ama flörtöz bir burçla karşı karşıya olduğunu söyleyebiliriz. Eğer Yay burcundan bir Crush’ın varsa bil ki hiç tanımadığın kişilerle, hangi konularda olduğunu bile bilmediğin bir yarışın içine girmişsindir. Hiç merak etme, düşündüğün kadar zorlu bir yarış olmayacak. Onun dikkatini çekmişsen ve senden etkilenmişse oyun oynamadan, dolambaçlı yollara girmeden sana olan ilgisini belli edecektir.

Oğlak

Kendini bir anda derin bir sohbetin içinde bulduysan Oğlak burcundan biriyle yazıştığından emin olabilirsin. Gündelik hayatında karşılaşsan soğuk ve hatta burnu havada bulacağın bu burç ile happn gibi bir uygulamada karşılaşıyorsan şanslısın demektir. Çünkü o soğuk görünüşlerinin altında son derece ince bir ruha sahiptirler. Derin sohbetlerin insanıdırlar. Onunla zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsın bile… Bir anda aşk kapını çalabilir.

Kova

Eğer Crush’ın Kova burcu ise seninle yazışırken aynı zamanda da Tik Tok’ta gezindiğini, Instagram’daki hikayelere baktığını, ilgisini çeken bir konuda araştırma yaptığını söyleyebiliriz. Onun parmaklarını ekrandan ayrı tutman neredeyse imkansız. İlgisini gösterme biçimi ise biraz garip gelecek sana biliyoruz ama ilgisizlik ve tersleme şeklinde olabilir. Kova burçları özgürlüklerine düşkün oldukları için bağlanmaktan köşe bucak kaçarlar ve hoşlandıkları biri olduğunda ona sarılmak yerine, kendilerinden soğutmak için büyük bir çaba gösterirler. Biraz zorlardır ama sevdikleri zaman da ilişkinizdeki paylaşımın büyüsüne kapılıp gitmemen mümkün değil.

Balık

Daha ilk mesajlaşmada, onun çoktan ilk randevu için ne giyeceğini düşünmeye başladığını söyleyebiliriz. Aşka kendini bu kadar çabuk kaptıran başka bir burç olduğunu sanmıyoruz. Bir Crush’ın aşka dönüşmesi onlar için küçücük bir an meselesidir. İlgilerini çok net, tartışmaya yer bırakmayacak şekilde gösterirler.

Bundan sonrasını sana bırakıyoruz. happn’ı kullanırken profiline burcunu eklemeyi unutma, Crush’ının da burcunu öğren tüyolardan yararlan 😉

Previous PostDepresyondayken Sağlıklı Bir İlişki Yaşamak Mümkün
Next PostEylülde Aşk Başkadır: Eylül Ayı Burç Yorumları

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap