Hayat yalnız kalmak için fazla kısa. Yanında birinin olmasını istiyorsan bazen kaderi, tesadüfleri yaratmak bizim elimizde. Dating uygulamaları da bu yönden hayatımızı biraz daha kolaylaştırdı. Bir Crush ile flörtleşmek, hoşlanılan biriyle saatlerce konuşmak bu uygulamalar sayesinde hiç de zor değil. Hatta inanmazsın ama onca ün, şan, şöhret ve parıltılı hayata rağmen ünlüler de bu uygulamaları kullanıyor. Hayatının aşkını bulamayanlar, flörtleşmeyi sevenler, sanal dostluklara sığınanlar, utangaçlar… Dating uygulamaları ile hayatlarına biraz renk getiren ünlüler belki sana da biraz cesaret verir.

Katy Perry

Russel Brand ile iki yıl evli kaldıktan sonra aşkı Orlando Bloom’da arayan Perry ve Bloom çiftinin bir çocuğu da oldu ancak bu ilişkinin inişli çıkışlı sürecinde Katy Perry’nin bir dating sitesinde takıldığını söylemesi de ayrı bir olay olmuştu.

Demi Lovato

Wilmer Valderrama’dan ayrıldıktan sonra işler pek de istediği gibi gitmedi. O da aşkı gerçek hayatta bulamıyorsam sanal dünya yardımcı olur diye düşünüp flört uygulamalarında boy göstermeye başladı. Hatta hem erkeklere hem de kadınlara açık olduğunu belirten Lovato, insanlarla iletişimde olmayı sevdiğini de söyledi.

Joe Jonas

Kendisinden bir açıklama gelmese de kullanıcılar tarafından dating uygulamalarında görülen Jonas da bizler gibi yalnızlığını sonlandırmak istemiş.

Lindsay Lohan

Skandallarıyla ve açıklamalarıyla gündemde kalmayı başaran Lohan, bir dating uygulamasında kardeşinin fotoğrafını görüp sosyal medyada “bakın kimi buldum” diyerek paylaştı. Lohan dating uygulamalarını sık sık kullanan ünlülerden…

Sharon Stone

Sharon Stone gibi bir güzel flört uygulamasına giriyor ama uygulama profilini “sahte” olduğu gerekçesiyle kapatıyor. Uygulama bile Stone’un gerçekten üye olduğuna inanamamış. Oysa ki rahatça insanlarla tanışmak onun da hakkı! 62 yaşındaki güzel oyuncu, durumu sosyal medyaya yansıtınca sorunlar çözülmüş.

Zac Efron

High School Musical ile ünlenen Efron bir süre önce bir flört uygulaması kullandığını ama kimsenin onu beğenmediğini anlatıyor. Efron gibi bir adam beğenilmez mi? Herkes, onun da profilinin sahte olduğunu düşündüğü için hiç kimseyle iletişime girememiş ya da flört edememiş.

Khloe Kardashian

NBA yıldızı James Harden ile yaşadığı ilişkinin bitmesiyle çivi çiviyi söker mi dedi, farklı bir deneyim mi yaşamak istedi bilemiyoruz ama dating uygulamalarında takılmaktan çok da keyif almış Kardashian.

John Mayer

Taylor Swift ve Katy Perry gibi pek çok ünlü kadınla ilişki yaşayıp yine de mutluluğu yakalayamayan ünlü şarkıcı da flört uygulamalarında vakit geçirenlerden. Hatta “ben de herkes gibi bu uygulamalarda vakit geçirmeyi seviyorum” diyor.

Charlize Theron

Başarılı oyuncu, Ellen Degeneres’in programına konuk olduğunda dating uygulamalarını bir süre kullandığını anlatmıştı.

Chace Crawford

Gossip Girl ile yıldızı parlayan oyuncu, aşkı dating sitelerinde arayanlardan. Crawford’ın dating uygulamaları ile arası gayet iyi, hatta aşkı bulma konusunda o kadar kararlı ki birden fazla profili olduğunu söylüyor.

Sen de hayatının aşkını arıyorsan daha fazla vakit kaybetme. Hayatını tesadüflere ve olasılıklara bırakmak yerine, happn ile ipleri eline almanın tam zamanı!

Previous PostFlörtünle Uyumlu Olup Olmadığını Nasıl Anlarsın?
Next PostHerkesin Bilmesi Gereken 7 İlişki Sırrı

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap