Koronavirüs salgını hiçbirimizin daha önce yaşamadığı yeni bir hayat tarzını ve uygulamaları da beraberinde getirdi. Hepimiz zamanımızı evlerimizde geçiriyoruz. Peki bu zamanı nasıl geçireceğim diye düşünüyorsan işte önerilerimiz:

1. Temizlik Yap

Çığlıkları duyar gibiyim. N’oldu nonnişkolarım tatliiş, yumiş seçenekler sunmamı mı beklediniz? “Hafta sonu annem pişi yapsın, göbeğim pişi gibi olsun sonra pış pış uyuyım.” Kaldır totoyu ve odanı temizle boncuğum haydi!

2. Telefon Galerini Düzenle

Ciddi iş. Bildiğin para ile adam tutarsın, hatıralarına vakıf olduğunu bilsen. Tatlı tatlı fotoğraf çekmenin, bir de düzenlemesi, telefon boşaltması, çıktı alıp albüm yapması var.

3. Film İzle

Tamam, listeye sert girdim biliyorum fakat bu sizi ayıltmak içindi. Tatil gününüzü uyuyarak geçirmeyin diye ahahahahahha  Bence iyi taktik. Neyse efendime söyleyeyim. Çok güzel filmler var, bilmiyorsan internette liste yapanlar var. Yaz en romantik, en maceralı bıdı bıdı ne istiyorsan. Seç birini seyret!

4. Alışveriş Yap

İster online, ister mağazaya giderek gez toz alınacakları al. Hediye alman gerekenler varsa hemen al, boş zaman bunun için. Hafta içi oradan oraya boşuna koşturmazsın.

5. Yemek Denemeleri

Uzun süredir hazır yemekten için kurumuştur şimdi senin. Gir şöyle mutfağa, senin için hazırladığımız “Yemeğini Evde Pişirmeye Başlayanlar için Göz Atılması Gereken 9 Yemek Kanalı“ndan seç birini, yaz tarifleri dene bakalım. Yemek yapmak üretmenin en hızlı sonuç veren şekli. Böyle bitiyor masada onu görüyorsun miss gibi. Bir de tadı güzelse, gel keyfim gel. Hem foto çeker sosyal medyanı da doyurursun 😉

6. Kitap Oku

En güzel seçeneklerden biri. Kaçış yok. Her ilgi alanına göre alternatif var. Bol Vakti Olanlara Baharda Sokakları Aratmayacak 10 Kitap Tavsiyemize göz atabilirsin. Ay ben sıkılırım uzun uzun diyorsan, resimli, çizgi romanlı olanlarından al. Var yani bir şeyler dene bence, hayallerinde bir anda başka bir dünyaya gideceksin. Garanti!

7. Çiçek Yetiştir

Etrafta bir dolu çiçekçi, bahçe marketler v.s. var. Gidip gördün mü hiç! Aklını kaçırırsın o kadar güzeller ki! İnsan birkaç çiçek almadan edemiyor. Renkli saksılar al, güzel güzel çiçekler seç. Başta bakmanın kolay olduğu şeyleri seçebilirsin. (Yani kolay öldürmeyeceğin;)) Eve getir onları, güneşe ve sevgiye doyacakları güzel bir yer planla. Evini süslemenin en güzel yolu.

8. Oyun Oyna

İster topla eve eşi, dostu, istersen geç telefonun, konsolun başına. Oyunlardan oyun beğen. Allaaaah sabahlar olmasın!

9. happn’da Crush’ınla konuş!

Ayy biliyorum hepinizin happn kullandığını, haydi söyle bakalım Crush’ın nasıl? Tatil gününde onunla sohbet etmekten daha iyi bir seçenek olamaz bence.

Hala bir happn hesabın yoksa seni hemen uygulamayı indirmeye bekliyoruz, izin ver aşk hayatının her gününü doldursun!

Previous PostYemeğini Evde Pişirmeye Başlayanlar için Göz Atılması Gereken 9 Yemek Kanalı
Next PostEvde Geçirdiğimiz Günlerde happn'ın En İyi Tanışma Uygulaması Olmasının 9 Nedeni

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap