Ah bu gökyüzü… Ah bu gezegenler… 2020 tüm hızıyla devam ediyor, gezegenler bir ileri bir geri gidiyor ve burçlar alemi de tüm bu hareketlilikten nasibini alıyor. Zor bir yıl geçirdik, biraz daha bu zorluklar devam edecek. Eee yepyeni bir çağa girmek kolay değil. Kova Çağı bizi bekliyor. Kova Çağı’na girerken senin de bir sevgilin olmasın mı? O muhteşem Crush tam da şu anda sen bu satırları okurken pencerenin önünden geçiyor olabilir mi? O zaman önce eylül ayında seni nelerin beklediğini öğren, sonra da happn’ın sürprizli dünyasında daha emin adımlar at 😉

Koç

Bu ay hayatında beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsin. Üstelik bu beklenmedik durumlar arasında aşk da var. Evet yalnız koçlar, bu ay Crush’lar arasından bir seçim yapıp yalnızlığınıza son verebilirsiniz. Zaten uzun zamandır aşık olmak için hazır değil miydiniz? “Artık gelsin o beyaz atlı prens, o muhteşem prenses” diyenlerin sesi sonunda duyulacak.
Bunlar güzel haberlerdi. Şimdi biraz tatsız kısma bakalım: 9 Eylül’de Mars tam da senin burcunda geri gitmeye başlayacak. Bu da birtakım aksilikleri beraberinde getirebilir. Normalden biraz daha çabalaman gerekebilir. Ama unutma ki vazgeçmeden çalışmaya devam edersen başarıya ulaşmaman için hiçbir neden yok.

Eylül biterken ilişkilere yeniden odaklanmaya başlıyorsun. 22 Eylül’de Güneş, Terazi burcuna geçecek ve ilişkiler, söz, nişan gibi konular gündeme gelecek. Yoksa Crush’ınla işler ciddiye mi gidiyor? 😉 <3

Boğa

Bu ay sosyal hayatınız pek bir hareketli. Üstelik bu hareket her anlamda; bir yandan yeni arkadaşlar edinirken bir yandan da arkadaşlarınızdan bazılarını hayatınızdan çıkarmaya karar verebilirsiniz. Bu hareket sadece sosyal hayatınızla da sınırlı kalmıyor ve iş hayatınızda da bazı parlamalar yaşayacaksınız. Bu dönemde ürettiğiniz projeler düşündüğünüzden çok daha fazla dikkat çekebilir.

Decorating Interior Designer GIF by TLC - Find & Share on GIPHY

Peki peki gelelim artık Eylül ayında sizi bekleyen aşk meşk durumlarına… Bu ay işlerinize, arkadaşlarınıza ve hatta evinizin dekorasyonuyla o kadar çok uğraşacaksınız ki ikili ilişkiler biraz geri planda kalabilir. Hatta ufak gerginlikler bile yaşayabilirsiniz.

İkizler

Bu ay sizin ayınız mı desek, pek sevgili İkizler? 🙂 5 Eylül’de Merkür, Terazi burcuna geçiş yaparken size de muhteşem etkileri olacak. Özellikle aşk ve özel hayatınızda pek tatlı etkileri olacak bu geçişin. Eğer yalnızsanız size muhteşem bir haberimiz var: Yeni birileriyle tanışmanız an meselesi. Üstelik bu tanışmanın internetten olması ise çok çok mümkün. Yoksa happn mı? Yoksa Crush’ın sonunda seni orada bekliyor mu? 😉

Bu ay sadece aşk mı var? Hayır! Yaratıcılığınızı konuşturmanın tam zamanı! Eğer yazı yazıyorsanız, hiç durmayın ve bir blog açın. Eğer resim yapıyorsanız, uzun zamandır ihmal ettiğiniz boya kalemlerini çıkarın. Hadi bakalım sevgili İkizler, yaratıcılığınızı konuşturun, aşkınızı bulun. Şans sizden yana.

Yengeç

Sevgili Yengeçler bu nasıl bir iş aşkıdır? Yaz biterken işlere dört elle sarılıyorsunuz. Venüs, finans evinizden geçiyor, bu da hem kazançlarınızı artırabileceğinize hem de yeni iş teklifleriyle karşılaşabileceğinize işaret ediyor. İş hayatınızda hızlı yükselişler olduğu gibi üstlerinizin can sıkıcı eleştirileri de artabilir. Sakinliğini koruyan kazanacak, unutmayın.

Bu ay ilişkilerden çok iş hayatınız ön planda; anlaşmalar, görüşmeler, sürpriz teklifler kariyerinizi oldukça renklendirecek. Bu kadar iş iş nereye kadar. Etrafına biraz bak, happn ile hayatına heyecan getir. Kariyer de yap, aşık da ol 😉

Aslan

Sevgili Aslanlaaaar, siz de her burç gibi 5 Eylül’de Merkür’ün, Terazi burcuna geçişinden etkileneceksiniz. Ancak sizler bu etkiden oldukça güzel yararlanacaksınız. Seyahatler, eğitim ve ilişkiler… Merkür’ün geçişi hayatınızın farklı alanlarına dokunacak. Bu dönemde, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz, yeni bir dil öğrenebilirsiniz ve yaz biterken kendinizi kişisel bakımınıza verebilirsiniz. Yaza veda kapsamında minik bir bakım iyi gelebilir. Saçlarınızı kestirebilir, rejime başlayabilirsiniz. Üstelik bütün bunlar için son derece uygun bir dönem.

“Aşk var mı, aşk” diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Sevgili Aslanlar, özellikle 24 Ekim’e kadarki süreçte sevgi hayatınızda çok önemli bir yer tutacak. Yalnız olan Aslanlar; aşk, sevgi, cinsellik gibi konuları bu dönemdeki enerjileri ile daha çok hayatlarına çekebilecekler. Üstelik gökyüzü de sizden yana! Bu dönemde pek çok teflik kapınızda bekliyor, değerlendirmek size kalmış 😉

Başak

Bu kadar mantık, bu kadar gerçekçi olmak… Ah Başaklar yine kendinize türlü türlü sorunlar üretmişsiniz. Sizin için bu ayın konusu para, para, para! Bu ay, “para kazanmam gerek” diye ortalıkta gezdiğiniz uzuun bir sürecin sonuna geleceksiniz ve sonunda yeni anlaşmalar, sözleşmeler ile finansal tüm sorunlarınızı çözebileceksiniz. Gözünüz aydın!

One Direction GIF - Find & Share on GIPHY


Ayın ilk günlerindeki dolunay size romantik yumuş yumuş bir atmosfer sağlıyor. İkili ilişkilerde oldukça tatlı anlar geçirebilirsiniz. Ancak ay ortasına doğru gökyüzündeki hareketler biraz aleyhinize dönecek. Kıskançlıklar -hiç de değilsinizdir oysa ki(!)- gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sakin olun ve bu tip durumlardan kaçınmaya bakın. Aynı şekilde bu dönemde finansal anlamda sağladığınız istikrarın bozulması da an meselesi olabilir. Büyük borçlar altına girmekten kaçının. Eylül ayı güzel başlıyor sevgili Başaklar, ay ortasındaki gezegenlerin hareketlerine dikkat ederseniz astroloji dünyasının korkuyla andığı 2020 Eylül’ünü de kazasız belasız geçirebilirsiniz. Hadi bakalım!

Terazi

Pek sevgili Teraziler, bu ay en güzelini siz yapacaksınız ve kendinize odaklanacaksınız! Var mı insanın kendinden daha kıymetlisi. Önce kendine değer vereceksin ki başkaları da sana değer versin di’ mi ama? Evet, Teraziler siz bu sözlerin bu ay hakkını vereceksiniz. Merkür’ün burcunuza geçmesiyle beraber hem kişisel bakımınıza hem de sağlığınıza ayrı bir önem vereceksiniz. Diş doktoru ya da göz doktoruna gidebilir, bir check-up yaptırmak isteyebilirsiniz. Şikayetleriniz varsa ihmal etmeyin ancak pandemi döneminde de dikkati elden bırakmayın.

6 Eylül’de Venüs’ün Aslan burcuna geçişi ile de çok daha hareketli bir sosyal hayat sizi bekliyor. Enerjiniz yerinde, daha dışa dönük ve sosyal olacaksınız. Hayatınıza yeni kişiler girebilir. Ay ortasına doğru bu sosyal kelebeklik devam etse de ikili ilişkilerinizde biraz agresif davranabilirsiniz. Partnerinize karşı acımasız olabilir, gerginlikler yaşayabilirsiniz. Aman dikkat!

Akrep

Bu ay kendinizi sık sık içsel yolculuklar yaparken bulabilirsiniz. Sevgili Akrepler, Eylül ayı sizin için kendinizi yeniden tanıma, keşfetme ayı desek yeridir. Özellikle de ilişkilerde… Gerçekten bir ilişki istiyor musunuz, ilişkideyken nasılsınız, karşınızdakine nasıl davranıyorsunuz, nasıl daha iyi bir sevgili olabilirsiniz, aranızdaki iletişimi ve bağı nasıl güçlendirebilirsiniz gibi sorularla boğuşacağınız bir ay sizi bekliyor. Hemen içiniz kararmasın. İnsan arada bu tip sorgulamaları yapmalı ki gerçek aşkına biraz daha yaklaşsın. Sizce de bu soruları sorarken bir yandan da birileriyle flört etmek iyi olmaz mı? Crush’ınla işleri ilerletirken kendine bir yandan bu soruları sorup nasıl davrandığını son derece net bir şekilde görebilirsin.

Bu sorgulamalar sadece aşk hayatınla ilgili olmayacak; aynı şekilde kendin için de sorular soracaksın: Hedeflerin, hayallerin, hayattan beklentilerin… Sevgili Akrepler arada insanın kabuğuna çekilmesi, o kabuğun neyden oluştuğunu anlamaya çalışması iyidir. İnsanı büyütür, olgunlaştırır, ilişkilerine gerçekliği ve samimiyeti getirir.

Yay

Sevgili Yaylar, sizleri bu ayın barış elçileri ilan ediyoruz! 🙂 Bu ay arkadaşlarınızla bol bol bir araya gelecek, onların pek çok konudaki fikirlerini alacaksınız. Ancaaaak sadece onların size faydası dokunmuyor; siz de muhteşem iletişim yeteneğinizle küsleri barıştıran, insanları bir araya getiren bir barış elçisi gibi ortamlarda bulunacaksınız. Fikirleriniz, çevreniz için yol gösterici ve oldukça yararlı olacak.

Sevgili Yaylar, Eylül ayı size uluslararası alanda da çeşitli başarılar getirecek. Bu ay yurt dışıyla bağlantılı her türlü işte başarılı olacaksınız. İthalat – ihracat, reklam, yurt dışı ile ilgili tüm işlerde yıldızınız parlayacak. Ve evet bu durum gönül ilişkilerini de kapsıyor. Yalnızsanız yurt dışında yaşayan birileriyle flört durumları söz konusu olabilir. Ay yoksa Crush’ınız yurt dışına mı gidiyor?

Oğlak

Sevgili Oğlaklar… Bu ay sizi de biraz iş odaklı günler bekliyor. Eğer iş arıyorsanız iş görüşmelerine gidebilirsiniz; çalışıyorsanız üstlerinize yeni projelerinizden bahsedebilir ve onların takdirini alabilirsiniz. Üstelik bütün bunların sonunda para durumlarınızı da biraz iyileştirebileceksiniz. Bu dönemde iletişim kurmakta ufak sorunlar yaşayabilirsiniz. Zaten ketum olan sizler için zorlayıcı bir süreç evet, ama dikkatli olup sorun yaşamamak sizin elinizde 😉 Biraz daha kibar, anlayışlı ve dinleyici rolü üstlenmekte yarar var.

Üzerinizdeki negatif enerjiyi, gerginliği atmanın en iyi yolu ise tabii ki spor olacak. Özellikle doğa yürüyüşleri sizi kendinize getirecek. Bize sorarsanız bu dönem Crush’ınızın elinden tutup tertemiz bir havada yürümek için ya da sahilde beraber vakit geçirmek için en ideal zamanlar…

Kova

Havada aşk kokusu vaaar! Sevgili Kovalar, entelektüel yönünüz hep güçlü olmuştur, bu ay da bu gücü aldığınız gökyüzü hareketlerinin yansımalarını göreceksiniz. Üstelik bu defa bu şahane gezegen hareketleri size aşkı da getiriyor.
Özellikle yayıncılık, reklam, kitap çıkarma vs gibi işlerle ilgileniyorsanız; bu ay sizin ayınız! Sizi kimse tutamaz! 😉 Ay ortasında bu tip konularda ufak aksamalar yaşayabilirsiniz ama hiç dert etmeyin. Bu sorunlar gecikmelerden öteye geçmiyor. Elinizdeki o bomba proje haftaya değil de bir ay sonra patlasın ne olacak sanki?

Gelelim aşka… Sevgili Kovalar bu ay sizin ayınız desek doğru olur. Yalnız olanlar, bu yalnızlığa bir son verecek, ilişkisi olanlar ise evlenebilir, nişanlanabilir ya da ilişkilerindeki tüm sorunları çözebilir. Havada aşk var, bunu değerlendirin! O Crush’ı da daha fazla bekletmeyin 😉

Balık

12 burcun en duygusalı, en romantiği… Ne olacak bu haliniz 🙂 Bu ay romantik bir ilişkiye başlamak, aşık olmak için çok isteklisiniz biliyoruz. Ancak biraz daha sabır, işleri ağırdan almakta fayda var.

Bu ay önceliğiniz para konuları olacak. Borç verdiyseniz, bu borçların geri ödenmesinde sorunlar yaşayabilirsiniz. Paranız gelmedikçe bu durum biraz sizi zora sokabilir. Bu süreçte yeni bir borca girme, yeniden borç verme ya da parasal konularda anlaşma yapmada çok daha dikkatli olun. Çünkü karşınızdakiler sizin iyi niyetinizi suistimal edebilirler. Para her şey demek değil, ama çok da önemli kabul edelim. Bu ay romantizm beklerken, adeta bir muhasebeci gibi para konularıyla daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Ancak hemen üzülmeyin! Yeni bir aşk ya da flörtün daha ciddi bir ilişkiye dönüşmesi de an meselesi. Aceleci davranmayın, önce hayatınızdaki sorunları çözün, bu arada da onu daha yakından tanıyıp daha güçlü duygusal bir bağ kurun. Zamanlama önemli sevgili Balıklar…

Previous PostDating Uygulamalarında Hangi Burç Nasıl Davranıyor?
Next PostHangi Burç Neden Ayrılır?

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap