Son yılların en popüler ve en sevilen, eşleştirme üzerine kurulu arkadaşlık uygulamalarından biri happn. Ancak onu diğer uygulamaların önüne geçiren bir şey var; happn sizi eşleştireceği insanları uzaklarda değil, neredeyse bir adım ötenizde arıyor. Dolayısıyla buluşmalar büyük zamanlar yaratmanıza gerek kalmadan, çok daha kolay ve eğlenceli şekilde gerçekleşiyor. Peki yeni insanlarla tanışmak için sadece happn yeter mi ve neden?

Aynı yolun yolcusuysak, neden birlikte yürümüyoruz?

Metropol insanının en büyük sorunlarından biri yalnızlıktır desek, sanırım hak verirsiniz. Hayat baş döndürücü bir hızla akıyor. Yetişmemiz gereken yerler, yetiştirmemiz gereken işler bizi beklerken koşturmaya öylesine odaklanıyoruz ki belki de ruh eşimizin, olabilecek en iyi dostumuzun yanından hızla geçip gidiyoruz ve farkında değiliz. Hem de bir kez değil; onlarca kez. Ya da tam tersi bunun farkındasınız ama yolda yanınızdan yüzüncü kez geçmekte olan o insanla konuşmak için hala uygun fırsatı ya da cesareti bulamadınız mı? O halde happn kurun; happn yolları kesiştirmeyi iyi bilir.

Zevklerimiz, tutkularımız, hobilerimiz biriyle paylaştıkça daha tatmin edici olmuyor mu?

Bu soruya hayır diyorsanız, sizi asosyaller terminalinde indirelim. 😊 İnsan sosyal bir varlıktır inancındaysanız, yolculuğa devam. Kalabalıklar arasında yaşamamıza rağmen, bazen günlerce birilerinin hayatına gerçekten temas etmeden ya da birileriyle gerçek bir an paylaşmadan yaşayıp gidiyoruz. happn nedir, happn ne için var sorularının en iyi cevabını buradan çıkarabiliriz aslında; happn anı, zamanı, hayatı, eğlenceyi, artık neyi istiyorsanız onu paylaşacağınız insanı bulmanızı kolaylaştırıyor. Bunun bazen samanlıkta iğne aramak gibi olduğunu bilirsiniz.

Birini bir fotoğrafla tanımak mümkün mü? Daha neler!

İlk izlenimin önemli olduğunun hepimiz farkındayız. Ama bir insanı tanımak için elbette çok daha fazlasına ihtiyaç var. happn size bu şansı yaratmak için geliştirildi. Beğendiğiniz insan da sizi beğendiğinde, artık o şansı kullanma zamanı… Gerisi size ve kendinizi ifade etme yeteneğinize kalıyor. Profilinizde kişiliğinizi yansıtın. Yolunuzun kesiştiği insana kendinizi anlatın. Belki onda da kendinizden bir şeyler bulacaksınız. Bulamadınız mı? Eh, kimse doğru insanı ilk denemede bulacağınızı söylemedi. happn’ın sizi milyonlarca kullanıcıyla bir araya getirmesinin nedeni de tam olarak bu. O zaman crush’larınızı bulmaya devam!

Uygulamayı indirmeniz bile size bir dost kazandırıyor: Çünkü happn kullanıcı dostu bir uygulama! 😊

Şimdiye kadar milyonlarca kez indirilen ve milyonlarca kullanıcısı olan bir uygulamada tanışmaktan hoşlanacağınız birilerini mutlaka bulacağınızı söylemeye gerek var mı? happn arayüzü, kullanıcı hesabı oluşturmanız ve yola çıkmanız için size her türlü kolaylığı sağlıyor. happn aşkı ve dostluğu yollarda arayan romantikler için harika bir fırsat.

happn güvenilir mi?

Bu soruyu sormalısınız; zira soruyorsanız bilinçli bir sosyal medya kullanıcısısınız. Bazı sosyal medya uygulamaları kişisel bilgilerinizi hiç tanımadığınız insanlara açık hale getirebiliyor. Ancak happn kullanırken endişelenmenize gerek yok. happn her açıdan tam anlamıyla güvenli.

Birini beğendiğinizde, o da sizi beğenene kadar bundan asla haberi olmuyor. Çünkü happn “karşılıklı beğeni” ilkesine saygılı bir uygulama. İzniniz olmadan, ilgilenmediğiniz birinden asla mesaj almıyorsunuz. Uygulama, konumunuzu kullanıyor olmasına rağmen, anlık konumunuzu asla diğer üyelerle paylaşmıyor.

Hayatınızı tesadüflere ve olasılıklara bırakmak yerine, happn ile ipleri elinize alıp şansınızı kendiniz yaratın. Size eğlence ve romantizm katmanın yanı sıra birçok arkadaş kazandıracağını da biliyoruz.

Previous Posthappn İle Randevularınız Nasıl Daha Kolay ve Farklı Olur! Neden happn’ı Denemelisiniz?
Next PostEn İyi Tanışma Uygulaması ile Tanışın: happn!

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap