Hepimiz aşkı arıyoruz, hepimiz doğru kişiyle bir gün karşılaşmayı bekliyoruz. Flört ediyoruz ve Crush’ımızla uyumlu olmayı umuyoruz. Peki bunu nasıl anlarız?

Sonunda happn’da ona rastladın; mesajlar, ilk buluşma derken flört etmek ne kadar da keyifli… Peki onunla ne kadar uyumlusun? Beraber vakit geçirirken birbirinizle uyum içinde hareket edebiliyor musunuz? Bu soruların yanıtları, ilişkinizin geleceğine dair ipuçları verecek. Hatta eksik kalan noktaları tamamlayabiliyorsanız tamamlamak adına yardımcı olacak.

Bakalım herkesin gıpta ile baktığı o uyumlu ilişkiyi yaşayabiliyor musun?

Küçük sürprizler eksik değilse…

Birbirinize sadece özel günlerde değil sıradan bir günde de jestler yapmaktan hoşlanıyor musunuz? İlla ki pahalı bir hediye, büyük organizasyon gerektirmiyor bu jestler için. Belki onun ceketinin cebine bıraktığın bir “seni seviyorum” notu, hazırladığın bir kahvaltı, onun için yaptığın kurabiyelerle dolu bir kavanoz… Küçük sürprizler hem sizi hem de ilişkinizi ayakta tutacak.

Küslüğü uzatmamak

Tartışmak, kavga etmek ilişkilerde son derece normal ancak bu tip durumlar küslüğü de beraberinde getiriyor ve uzun süreli dargın kalınıyorsa uyumluluğunuzu yeniden gözden geçirin deriz. İnat etmek, konuşmamak, trip atmak, tartışmanın ya da kavga etmenin bir uzantısı olmamalı; önemli olan sorunları konuşarak, kendimizi doğru ifade edebilmek.

Birbirinize ne kadar güveniyorsunuz?

Ona sırlarını anlatırken, dertlerini paylaşırken rahat mısın? Aslında güven sadece sırlarımızın saklı kalmasıyla ilgili değil. Flört ederken, ilişki yaşarken yanımızdaki kişiyle bir yola da çıkarız. O yolda seni yalnız bırakmayacağından ve senin de onu yalnız bırakmayacağından emin olması bir ilişkideki uyumun en büyük anahtarı.

Gelecek planları hazır mı?

Flört etmek güzel de ilişkinin geleceğinden ne haber? Beraberliğinizle ilgili planlar yapmaya başladıysanız ve bu planlar hayal olmanın ötesindeyse uyumlu ilişki testinde bir adım daha öne çıkıyorsunuz demektir. Tatil planları, evlilik planları, kariyerlerinizle ilgili planlar… Bu geleceğe birbiriniz olmadan bakmak istemiyorsanız ona sıkı sıkı sarıl!

Çekici sözcüğünün anlamı o mu?

Kimine göre ten uyumu ilişkinin olmazsa olmazı. Bir ilişkinin başlaması hatta devam etmesi için de oldukça önemli bir etken. O, senin için son derece çekici biriyse, birbirinize sarılmadan, el ele tutuşmadan yapamıyorsanız ne mutlu size!

Ortak bir sosyal çevre

Uyumlu bir ikiliyseniz, bir süre sonra arkadaşlarınızın da ortak olduğunu göreceksiniz. Onun arkadaşları ya da senin arkadaşların ayrımı ortadan kalkacak.

Gerçeği, yalnızca gerçeği…

Sevdiğimiz, hoşlandığımız insanlardan hep kendimizle ilgili güzel şeyler duymak isteriz. Ama unutma ki son derece bilindik bir söz vardır: “Dost, acı söyler.” Evet, o senin Crush’ın, belki sevgilin ama aynı zamanda da en yakının. Hayatındakilerle, yaşadıklarınla, hissettiklerinle ilgili düşüncelerini sırf sen mutlu olup toz pembe bir dünyada yaşayacaksın diye söyleyemezse samimi olmaz. Her zaman onaylanmak güzel olurdu ama hata yaptığında bunu sana söyleyen birinin olması çok daha iyi.

Previous PostBurçlara Göre Hediye Alma Rehberi
Next PostDating Uygulaması Kullanan Ünlüler

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap