Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken flörtünün doğum tarihi 😉 İşte burçlara göre flört ederken sana yardımcı olabilecek ipuçları…

KOÇ

Koç burcu çok etkileyicidir. Kendine güvenen ve cesur bir flört tarzı vardır. Her şey gibi, aşk da biraz zafer kazanmaktır onun için. Aman dikkat et bu süreç fazla uzarsa da çabuk sıkılabilir. Eğlenceli, bakımlı, ona meydan okuyabilen insanları çekici bulur.

BOĞA

Yemek, içmek, sevişmek ve para kazanmak için doğmuştur. Flört ederken çok sabırlıdır. Bir hareket yapmasını beklerken yaşlandığını hissedebilirsin. Temas onun için çok önemli. Minik dokunuşlarla ona ilgini göstermek iyi bir fikir olabilir. Bir boğa ile romantik komedilere benzer bir aşk yaşamak istiyorsan, git konuş bizce 🙂 Ya da Happn’dan beğen, şansını dene.

İKİZLER

Kendine özgü bir flört stili vardır. Bir an tamamen ilgisizken, bir anda dünyada senden önemli kimse olmadığına karar kılabilir. Onu esprilerin, bilgin ve hazır cevaplılığınla zihinsel olarak etkileyebilirsen hayatının aşkı olabilirsin. Bir ikizlerle flört ediyorsan sabahlara kadar sohbet etmeye hazır ol.

YENGEÇ

Duygusal, utangaç yengeç, bilinenin aksine, doğal flört yetenekleri ile dikkat çeker. Sert kabuğunun altında çok hassastır. Fark edilmek ve düşünülmek ister. Ufak paylaşımlarla onu düşündüğünü ya da söylediği ufak detayları hatırlayarak onu önemsediğini gösterirsen oldu bu iş!

ASLAN

Genellikle çok çekici ve albenilidir. Onu sabaha kadar övsen, sabaha kadar dinlemekten sıkılmaz. Kendi gibi bakımlı ve gösterişli insanları beğenir. Flört etmeyi çok iyi bilir. Eğer senden hoşlanıyorsa, seni romantik hareketlerle etkilemeye çalışır. Aman sakın onu eleştirme. Bir anda buz gibi soğur senden.

BAŞAK

Mükemmeliyetçidir. Hep en mükemmel sevgiliyi arar. Hatta ilk konuşmanızda bir iş görüşmesinde gibi hissedebilirsin kendini. İnsan Kaynakları uzmanı gibi sorular sorar. Onu etkilemek için eleştirilere açık ol. Emin ol bir bildiği vardır ve çoğunlukla haklıdır.

TERAZİ

Baştan bir şıpsevdiden hoşlandığını kabullenmeni öneririz. Zira bu uyumlu ve sevgi dolu insan, flört etmeyi, eylemin kendisi için sever. İlgiden ve tatlı sözlerden hoşlanır. En korktuğu cümle ise “Konuşmamız lazım”; çünkü yüzleşmek ve tartışmak hiç ona göre değil.

AKREP

Doğal karizması nedeniyle karşı konulması güç olan akrep burcundan biriyle flört ediyorsan sana kendini tamamen açmasının uzun zaman alacağını şimdiden bil isteriz. Bu tutkulu insanın ilgisini uzun süre üzerinde tutmak istiyorsan, kaçan kovalanır felsefesinden şaşmamanı tavsiye ederiz. Ama çok da abartma!

YAY

Şakacıdır, eğlencelidir ve maceradan hoşlanır. Tüm vitaminlerini aldıysan ve kendini bu hiperaktif burçla flört etmeye hazır hissediyorsan, konuya onu güldürerek giriş yapabilirsin. O da senden hoşlanıyorsa, seni şaşırtarak, eğlenceli hikayeler anlatarak ilgini çekmeye çalışacaktır.

OĞLAK

Eski usül romantizm anlayışıyla retro severlerin gözdesidir. Hayatı ve aşkı çok ciddiye alır. Öyle boş yere flört etmez. Hayatının aşkını arar. Ümidi kestiğin eski bir flörtünden bir yıl sonra durup dururken bir mesaj gelirse bil ki; o bir oğlak burcu.

KOVA

Dış görünüsünden çok, bildiklerinle ve düşündüklerinle ilgilenir. Kendi gibi özgür ve entellektüel birini arar. Kendini salaş bir balıkçıda sabahlara kadar memleketi kurtarırken görebiliyorsan, flörtünü buldun demektir.

BALIK

Duyguların efendisi, romantizmin üstadı, bu insanla flört etmek için her zaman ilk hamleyi yapmaya hazır olmalısın. Bunu yaparken karizma yapacağım diye gizemli, cool havalara girme sakın; çünkü karşısında duvarlarını indirecek kadar cesur insanlardan hoşlanır.

Alt komşu, köşedeki kafedeki yakışıklı ya da sık sık aynı mekanlarda karşılaştığın sarışın, flört etmek istediğin kim olursa olsun Happn profilinden burcunu öğrenmeyi unutma. Belki bu tüyolardan bazıları işine yarar.

Hala bir Happn hesabın yoksa hemen indir. Unutma zodyakta seninle flört etmek için bekleyen 12 burç var. 🙂

Previous PostEvde Geçirdiğimiz Günlerde happn'ın En İyi Tanışma Uygulaması Olmasının 9 Nedeni
Next PostBir Zamanlar Birlikte Olduğuna İnanamayacağınız 10 Ünlü Çift

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap