Ah aşk seni izlemek bile güzel…

Ekranların en sevilen, yetenekli oyuncuları birbirinden başarılı yapımlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor ve hepimizin de içi biraz gidiyor. Eh, kabul edelim ki iflah olmaz aşk insanları için vazgeçilmez olan romantizmi hepimiz biraz seviyoruz. İzlerken bile insanın içini kıpır kıpır ettiren aşklar, flörtleşmenin heyecanı, ilişkinin derin ve huzurlu sularına hangimiz girmek istemez ki?

Biz de izlerken “ah ah var mı ya böyle aşklar” dedirten, “gerçekten şöyle bir çift olsa yakınımda” diye düşündürten, “benim de böyle bir ilişkim olsa” diye hayal kurduran çiftleri seçtik.

Şimdiden uyaralım bu çiftler insanda aşık olmak için dayanılmaz bir istek uyandıracak, happn için telefonunu yakınında tutsan iyi olacak. Kim bilir belki de aradığın o Crush bu muhteşem pozitif duygular sayesinde karşına çıkıverecek. 😉

Ezgi ve Özgür

Bay Yanlış ile yeniden karşımıza çıkan Özge Gürel ve Can Yaman arasındaki uyum Dolunay dizisiyle zaten test edilmişti, Bay Yanlış ile de onaylanmış oldu.

Eda ve Serkan

Sen Çal Kapımı henüz çiçeği burnunda bir dizi olsa da Serkan ve Eda o kadar benimsendi ki dizi başladığından beri Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in aşk yaşadığı dedikodusu hiç bitmedi.

Ayşen ve Ateş

Ateş ve Ayşen’i canlandıran Furkan Andıç ve Ezgi Şenler’in başrollerini paylaştığı dizi de her romantik komedide olduğu gibi izlerken yüzde sürekli bir gülümseme hali bırakıyor. Ah ah evet evet o Crush gelecek ve bu defa kendin için gülümseyip duracaksın. 😉

Defne ve Ömer

Dizi çifti denilince akla gelen ilk isim tabii ki Kiralık Aşk… Elçin Sangu ve Barış Arduç’un neredeyse her sezon ismi “yeniden aynı projedeler mi” diye haberlere karışıyor. Dizi bitse de Defne ve Ömer sanki gerçekmiş gibi fanları tarafından gerçek hayattaki sevgilileri az taşlanmadı.

Mira ve Yaman

Yaman ve Mira’nın aşkı o kadar çok “keşke gerçek olsa” denildi ki gerçek de oldu! Bir dönemin gözde çifti Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy dizi sırasında gerçekten de bir aşka yelken açtılar. Hayatlarına farklı projeler ve insanlarla devam eden çift hâlâ özlemle anılıyor.

Bihter ve Behlül

Final yapmasının üzerinden 10 yıl geçti ama buna rağmen hâlâ reyting rekorları kırmaya aday. Hatta tekrarları ile sosyal medyada en çok konuşulan dizi olmayı bile başarıyor. Bihter ve Behlül’ün aşkı gerçek olsa nasıl olurdu bilemiyoruz ama Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat oyunculuk performanslarıyla yıllara meydan okuyan bir fenomen çift yaratmayı başardılar.

Blair ve Chuck

Gerçek olsa dünyanın sonunu bile hazırlayabilecek zeka ve kurnazlığa sahip bir çift var karşımızda: Chuck ve Blair… Ama kabul edelim en gerçek aşkı da onlar yaşadı. İzlerken hangimiz istemedik ki böyle heyecanlı bir ilişki içinde olmayı?

Marshall ve Lily

Marshall ve Lilly gibi dostların olsun başka da bir şeyin olmasın… How I met your mother’ın vazgeçilmezleri… Onlar gibi bir çift olsa etrafında her şey daha kolay olmaz mıydı? İnsana aşkın hiç bitmediğini gösteren en tatlı çift…

Monica ve Chandler

Efsane dizi Friends’i hala izlemeyen yoktur umarız. Zira bu aşk, oldukça spoiler içeriyor. Arkadaştan sevgili olur mu sorusuna gönül rahatlığıyla “tabii ki olur” cevabını vermemizi sağlayan çift: Monica ve Chandler… Sanki gerçekler, sanki hemen yan komşumuz gibiler.

Khaleesi ve Jon Snow

Bu dünyadan bir Game of Thrones geçti. Finali herkesin canını sıksa da Jon Snow ve Khaleesi aşkını az mı konuştuk?

Previous PostBirini Kırmadan Nasıl Reddedebilir ve Bu Süreçte Kendini Nasıl Koruyabilirsin?
Next PostUzun Süreli İlişkiyi Canlı Tutmanın 8 Yolu

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap