Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık belli etse de, bazıları karşı tarafa asla geçemeyebiliyor. Ama asıl sorun, hoşlanılan kişinin hislerinin karşılıklı olup olmadığını anlamaya geldiğinde başlıyor.

Koç

Kafalarına koydukları herhangi bir konuda düşünmeden harekete geçen Koçlar, birisinden hoşlanmaya başladıklarında büyük ihtimalle kısa sürede bunu belli ederler. Flört konusunda oldukça net olan Koç burçları, diğer pek çok şey gibi bunu da bir oyun gibi görürler ve sizi elde etmek için her şeyi yaparlar. Koç burcunda kafa karıştıran tek konu, seni de bu flört oyununun içine katmak istemesi olabilir. Bir Koç’la ilişki yaşamayı düşünüyorsan, eğlenceli meydan okumalara hazır ol!

Boğa

Aşk gezegeni Venüs tarafından yönetilen Boğalar, birilerinden hoşlandıklarında ona daha yakın olmak için ellerinden geleni yaparlar. Özellikle sosyal ortamlarda bir Boğa tarafından en çok size ilgi gösteriliyorsa, ortada bir hoşlanma durumu olma ihtimali çok yüksek. Hoşlandığını daha çok fiziksel bir yakınlık kurarak belli eden Boğaların bir başka flört etme biçimi de ortak bir dil kurmak. Sadece ikinizin anlayabileceği espriler, ortak bir şarkı ya da eski bir konuşmanıza gönderme yaparak kendisini özel bir konuma sokmaya çalışan Boğalar, hoşlandıkları kolay belli eden burçlardan.

İkizler

Normal hayatlarında da oldukça konuşkan olan İkizler, hoşlandıklarını kolay kolay belli etmeyen burçlardan. Amaçları duygularını gizlemek olmasa da, hoşlandıkları kişiyle hemen hemen her konuda konuşmaya çalışan İkizler burçları, tanışma uygulamalarında konuşmak için ideal kişiler. Bir İkizlerin senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için, konuşmanın üstünden belli bir süre geçtikten sonra açık açık sorabilirsin, çünkü yeri geldiğinde oldukça net cevaplar alacağın kesin.

Yengeç

Eğer bir Yengeçten ilk adımı atmasını bekliyorsan, kolay gelsin 🙂 Flört konusunda en utangaç burçlardan birisi olan Yengeçlerin birisinden hoşlanıp hoşlanmadıklarını anlamak için bir süre beklemek ve zamanı geldiğinde harekete geçmek gerekiyor. Bir Yengece hislerini belli ettiğinde olumsuz bir yanıt almıyorsan, büyük ihtimalle o da senden hoşlanıyor demektir.

Aslan

Eğer bir Aslan senden hoşlanıyorsa, harika bir şova hazır ol. Tüm ışıkları üzerlerinde görmeyi seven Aslanlar, flört ederken kendileriyle ilgili çok fazla şey paylaşmaya başlarlar: selfie’ler, ince espriler ve komik anılar. Senden hoşlanan bir Aslana karşı sen de aynı şeyleri hissediyorsan, flört döneminden sonra hislerinin daha da yoğunlaşacağından emin olabilirsin! Yine de kendini fazla kaptırmasan iyi edersin 🙂

Başak

Senden hoşlandığını anlamanın en zor olduğu burçlardan bir diğeri de Başak. Hayatlarını güvenli bir zeminde ilerletmeyi tercih eden Başaklar, konu flört etmeye gelince kontrolü ellerinden kaybetmemek için garip hallere girebilirler. Ani çıkışlar, pasif-agresif espriler ve olağan dışı hareketlerde bulunan bir Başak, büyük ihtimalle senden hoşlanıyor olabilir; ona iyi davran 🙂

Terazi

Tüm burçlar arasındaki en flörtöz olanı şüphesiz Terazi. Terazilerin flörtöz tavırlar içine girmeleri için birilerinden hoşlanmalarına bile gerek yok; bu da onların pek çok alanda yanlış anlaşılmalarına sebep olabiliyor. Aynı şekilde, sürekli flört eder bir hâlde oldukları için, bir Terazinin senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak oldukça zor. Dışarıdan baktığında %100 hoşlanıyor diyebilirsin, ama sen yine de emin olmaya çalış. Eğer bir Terazi bir anda senin ilgi alanların hakkında araştırma yapmaya ve konuşmaya başlıyorsa, gerçekten senden hoşlanmış demektir.

Akrep

Hoşlandıklarını kolay kolay belli etmeyen burçlardan birisi de Akrep. Harekete geçmek yerine hoşlandığı kişiden ilk adımı bekleyen Akreplerin senden hoşlandığını anlamanın en kolay yolu, gözlem yapmak. Bir Akrep birinden hoşlanıyorsa, normal şartlar altında yapmayacağı şeyler yapmaya başlar: uzun göz temasları kurmak ve yakınlaşmaya çalışmak gibi. Akrepler konusunda unutmaman gereken bir diğer nokta ise asla onlara boşa umut vermemen gerektiği. Tabii cezalandırılmak istemiyorsan.

Yay

Eğer bir Yay’dan hoşlanmaya başladıysan, zorlu birkaç hafta seni bekliyor olabilir. Hoşlandıkları kişilere de arkadaşça davranan Yayların senden hoşlandığını anlaman neredeyse imkansız. Fakat ilk adımı atacak kişi olmayı göze alabiliyorsan, karşılığını hiç beklemeden alacağın da neredeyse kesin. Tüm ilişkilerin arkadaşça ilerlediği Yay burçlarıyla flört etmek zor olabilir, ama aradığın şey biraz eğlenmekse ilk adımı atmaman için hiçbir sebep yok.

Oğlak

Flört konusunda pek başarılı olmayan bir diğer burç da Oğlak. Her şeyi bir mantık çerçevesine oturtmaya çalışan Oğlaklardan flört ederken bile romantik bir şeyler beklemesen iyi edersin. Kendilerine ortalamanın üzerinde değer veren Oğlaklar, başkalarını etkilemek için de kendilerini öne çıkarmayı tercih ederler. Eğer bir Oğlak kendi “mükemmel” hayatından ve başarılarından bahsetmeye başladıysa, senden hoşlanıyor olma ihtimali çok yüksek.

Kova

Zekalarıyla öne çıkmaya çalışan Kovalar, hoşlandıkları kişilerin de zekalarını ölçmeyi tercih edebilir. Eğer bir Kova sana farklı konulardaki fikirlerini soruyorsa, senin için test başladı demektir. Her ne kadar insanları yargılıyor gibi görünseler de, Kovalarla aynı frekansa girebilirsen harika zaman geçirebilirsin. Bir Kovanın senden hoşlandığını anlamadın bir diğer yolu da garip fiziksel yakınlıklar kurmaya çalışması. Fiziksel yakınlaşma konusunda pek başarılı olamayan Kovalar, işin içine hoşlanma girince kendilerini garip hallere sokabiliyorlar. En azından izlemesi eğlenceli 🙂

Balık

Hoşlandığını en kolay belli eden burçlardan birisi şüphesiz Balık. Flört oyununu kuralına göre oynayan Balıklar, tüm süreci bir romantik komedi filmine çevirmek için ellerinden geleni yaparlar. Durum böyle olunca da, klişe hoşlanma belirtileriyle hoşlandıkları kişilere hislerini açık açık belli etmeye çalışırlar. Eğer bir Balık tüm esprilerine gülüyorsa, saçlarıyla oynuyorsa, kısa göz temasları kuruyorsa büyük ihtimalle senden hoşlanıyor demektir.

Herkesin kendisini ifade etme şekli farkı ve doğal olarak tüm insan tiplerinin flört etme şekillerini önceden tahmin etmek imkansız. Neyse ki astroloji sayesinde bazı genellemeler yapmak mümkün. Bu yazıda, burçların hoşlandıklarını belli etme şekillerini anlatacağız. Sen de kendi burcuna en uygun kişiyi Happn’da bulabilirsin! Happn’ı indirmek için tıkla.

Previous Postİlk Randevusunu Görüntülü Sohbet İle Yapacaklara 6 Tavsiye
Next PostEski Sevgiliden Arkadaş Olur mu?

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap