Gerçek hayatta karşılaştığın insanlarla tanışma imkanı sunan Happn’ı kullanıyorsan, ücretsiz versiyona eklenen harika özelliklerle dolu Happn Premium’u da mutlaka duymuşsundur. Kullanıcılarından gelen geri bildirimlerle sürekli yeni özellikler eklenen Happn Premium’a yakın zamanda birkaç özellik daha eklendi – bayılacağına eminiz!

İşte Happn Premium kullanmak için 6 sebep.

1- İstediğin Kadar Kişiyi Beğen

Happn’da gün içinde karşına onlarca tam istediğin tarzda insan çıkıyor olması çok doğal. Fakat bunun olumsuz sonucu olarak beğenme limitine takılman da oldukça olası. Neyse ki Happn Premium kullanarak günlük beğenme limitini düşünmeden bir sonraki Crush’ınla tanışma ihtimalini artırabilirsin. Limitini aştıktan sonra karşına çıkan kişiler için üzülmeye son!

2- Seni Beğenen Kişileri Gör

Tanışma uygulamalarının en büyük artılarından birisi her şeyin çok hızlı olması. Fakat bu hız bazen hoşumuza giden insanların gözümüzden kaçmalarına sebep olabiliyor. Hızlı bir keşif turuna çıkmak yerine seni beğenen insanlar üzerinden seçim yapmak için Happn Premium’a geçerek Crush olma oranını artırabilirsin.

3- Hataları Geri Al!

Tanışma uygulamalarında karşımıza çıkan insanlar hakkında çok hızlı karar vermemizin bir diğer dezavantajı da bazen gerçekten beğendiğimiz kişileri yanlışlıkla reddetme durumumuz. Eğer sen de hızına hakim olamayanlardansan, Happn Premium ile eylemlerini geri alabilirsin. Hem de istediğin kadar!

4- Birilenin Dikkatini Çekmek Artık Daha Kolay!

Happn Premium’un en çok sevilen yanlarından birisi de günde 10 defa “Merhaba” özelliğini kullanabilmen. Çünkü “Merhaba” gönderince karşı tarafa bildirim gidiyor. 😉

5- Karşına Çıkacak Kişileri Filtrele

Happn’ın en güzel yanı şüphesiz geçmişte karşılaştığımız kişileri önümüze tekrar çıkarması, ancak bu durum bazıları için büyük bir kalabalığı da beraberinde getirebiliyor. Happn Premium kullanarak uygulamada karşına çıkacak kişileri ilgi alanlarına göre filtreleyerek gerçekten hoşlanabileceğin kişilerle karşılaşma olasılığını artırabilirsin!

6- Görünmez Ol!

Her an uygulamada görünür olmak istememen oldukça normal, ancak bunu yapmak için ya profilini askıya alman, ya da kapatman gerekiyor. Neyse ki Happn Premium, istediğin zamanlarda profilini görünmez moda almanı sağlıyor. İstemediğin ortamlara girerken görünmez moda geçerek potansiyel Crush’larının kalitesini artırabilirsin.

Previous PostHappn Görüntülü Konuşma Özelliği ile Artık Crush’ına Daha Yakınsın
Next PostFlört Ederken Asla Tolere Etmemen Gereken 10 Davranış Biçimi

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap