Aşk hayatın uzun süredir istediğin gibi gitmiyor, belki de ilişki defterini kapattın. Oysa biriyle hayatı paylaşmak, tatlı kalp çarpıntıları yaşamak istemez misin? Biliyoruz, o kişiyi bulmak zor görünüyor ama teknoloji gelişti ve gönül işleri de düşündüğün kadar zor ilerlemiyor.

Artık happn ile tanışmanın vakti geldi.

Öncelikle happn’da seni nelerin beklediğinden bahsedelim biraz:

happn, kullanıcıların bulunduğu bölgeleri baz alıyor. Yani gün içerisinde otobüste ya da oturduğun bir kafede hemen karşı masadaki o tatlı kız ya da cool çocuk ile tanışmak happn ile hiç de zor değil. Hatta happn’ın bu özelliği sayesinde uzak mesafe ilişkisi sevmiyorsan tam da sana göre. Üstelik onlarca alakasız kişiyi de görmek ve elemek zorunda kalmıyorsun, sadece gün içerisinde aynı ortamda bulunduğun kişiler kaşına çıkıyor.

Etkileyici bir profil oluşturmak işin sırrı

Dijital bir ortamda tanışacağını düşünürsek ve ekranda görünen bir profille karşındakini etkilemeye çalışacağın için profilini özenli bir şekilde hazırlaman çok önemli. İlişkiden beklentilerini gösteren, seni gerçekten yansıtan bir profil Crush’larınla seni daha çabuk kaynaştıracaktır.

Profil fotoğrafı konusunda seni hassas olmaya davet ediyoruz

Tabii ki de insanın içi, ruhu önemli ama o ilk bakışın, ilk görüntünün rolünü de inkar edemeyiz. Doğal, kendini yansıttığını düşündüğün, abartısız fotoğraflar seçmen önemli. Karşı tarafla sonunda buluştuğunda (abartılı filtrelerin de sayesinde) hayal kırıklığı yaratmayı istemezsin ya da estetik olmayan fotoğraflarla daha ilk bakışta elenmeyi de…

Sohbet için konu bulmak düşündüğün kadar zor değil

Aynı ortamda denk geldiğin insanlarla karşılaşacağın için aslında sohbet etmek de zor olmayacak. Mekandan, ortamdaki insanlardan bahsederken sohbeti ilerletmek çok daha kolay olacak. Ayrıca “Tanışırken Vaktini Boşa Harcamamanı Sağlayacak 8 Soru” yazımıza da göz atabilirsin. 😉

Crush’ınla önce görüntülü konuş

Pandemi döneminde sosyal mesafe kuralları nedeniyle en önemli özelliklerden biri oldu. Bu özellikle hem dışarıya çıkmadan Crush’ınla tanışma fırsatı yakalamış hem de telefon numaranı gizleyerek ve sahte hesaplardan kurtularak kişisel güvenliğini garanti altına almış oluyorsun.

Crush’ını daha yakından tanımak için sorular sormaktan ve onunla konuşmaktan çekinme

Etkileyici bir profil oluşturdun, mesajlar başladı ve hatta kısa bir görüntü konuşma deneyiminiz bile oldu. Ondan etkilendiğini düşünüyorsun ve flört aşamasındayken onu daha fazla tanımak istiyorsun. O halde ona sorular sormaktan ve onunla konuşmaktan çekinme. Hayal dünyanızı çalıştıracak, hayata bakışınızı ortaya çıkaracak soruları yanıtlama hem eğlenceli olacak hem de sizi biraz daha birbirinize yaklaştıracaktır.

Peki happn Premium kullanırsan seni neler bekliyor?

Premium’a geçmeden de happn dünyasını keşfe dalabilir, Crush’larınla flört etmeye başlayabilirsin ama Premium özelliklerden de yararlanmak bir başka.

Günlük beğenme limitlerine takılıp kalmak istemiyorsan ve daha çok Crush olmasını bekliyorsan happn Premium sana yardımcı olacak. Ayrıca daha çok “Merhaba” gönderebilir, seni beğenen kişileri görebilirsin.

happn ile bulunduğun ortama göre insanlar karşına çıkıyor ama her ortamda da happn’ın aktif olmasını istemeyebilirsin ki bu da çok normal. O zaman görünmezlik özelliğini aktif edebilirsin.

Previous PostHollywood’dan Filmleri Aratmayacak Aşk Hikayeleri
Next PostYapılmaması Gereken 7 Flört Hatası!

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap