happn, sokağın köşesinde, kafede, iş yerinde, kampüste karşılaştığın, aklından çıkaramadığın ama tanışamadığın kişiler ile tanışmanı sağlayan eşsiz bir dating aplikasyonu. Bu en beklenmedik anda ortaya çıkan karşılaşmaları bir randevuya dönüştürecek, hayatının aşkı ile yollarınız kesiştiğinde seni tanımasını sağlayacak harika bir profile sahip olmanın yollarını bilmek istemez misin?

Bu yazımızda sana happn profilini en iyi hale getirecek ipuçlarını veriyoruz. Uzman tavsiyelerimizi okumadan sokağa çıkma!

1- Etkileyici bir profil için kariyer/eğitim bilgilerini belirtmekten kaçınma

Her profilin en önemli öğelerinden biri bu hayatta ne yaptığın. Kariyer ve eğitimin ile ilgili bilgi vermen karşı taraf için hem dikkat çekici hem de güven verici.

2- Seni sen yapan şeylerden yani hobilerinden bahsetmeden geçme

Hayat tarzının ne olduğunu ne kadar güzel anlatırsan en doğru crush’ı yakalaman o kadar kolay olacak. Eğer yoga, sörf, yelkenli gibi havalı bir hobin varsa şansını katlayacağından emin olabilirsin, yoksa da hızlıca bir kursa başlamayı düşünebilirsin.  Hobilerini belirtmekle yetinmeyip, biraz fotoğraf da koyabilirsen tadından yenmez.

3- Ne aradığını belirtmenin yararını göreceksin

happncılara kişiliğine ve ne aradığına dair birkaç ipucu ver, ne tür bir ilişkinin peşindesin? Kimi zaman küçük bir sohbet kimi zaman derin bir aşk, hepimizin hayalleri birbirinden farklı.

4- Profil fotoğrafın konusunda seçici ol

happn profiline 9 fotoğraf koymana izin veriyor. Bu fotoğrafları seçerken çok dikkatli olmalısın, seni en güzel halinle yansıtmadığını düşündüğün bir fotoğraf profilinin yukarı kaydırılmasına neden olabilir.

5- Kim iyi bir müzik zevkine hayır diyebilir ki…

Müzik zevkin yaşam tarzının en önemli parçalarından biri, iki kişinin elini buluşturmak için en harika bahane müzik değil mi? happn profiline Spotify’ını bağlayarak müzik zevkinin sana yepyeni crush’lar getirmesini sağlayabilirsin.

6- Son olarak mutlaka ikinci bir görüş al

Kendini en doğru ve en etkileyici biçimde yansıttığını düşündüğün profilin hazır. Fakat yola çıkmadan birkaç dostuna da danışmaktan çekinme. Kim bilir belki onların da sana söyleyebilecek bir iki önerisi vardır.

Hala bir happn hesabın yoksa seni hemen uygulamayı indirmeye bekliyoruz, izin ver aşk hayatının her gününü doldursun!

Previous Post2020 İlişki Trendleri
Next PostCrush’ınla Mart Ayında Gidebileceğin En İyi İstanbul Etkinlikleri

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap