happn sayesinde nihayet Crush’ınla ilk buluşman gerçekleşecek. Mesajlar, telefonda konuşmak iyi hoş da bakalım ilk buluşma nasıl geçecek? Onun için unutulmaz olabilecek misin?

O zaman sana birkaç tüyo verelim ve ilk buluşmanda Crush’ının hem aklına hem kalbine adını yaz 😉

Özenli bir hazırlık

Tabii ki de bu önemli güne hazırlıksız gideceğini düşünmüyoruz ama özenli bir hazırlık da şart. Nereye gideceğinizi mümkünse öğrenmen bu konuda seni bir adım öne taşıyacak. Şık bir akşam yemeğine mi yoksa sinemaya mı gideceksiniz? Tahmin edersin ki sinemaya giderken fazla abartılı olmak ya da yemeğe giderken basit kalmak istemezsin…

Planlama önemli

Nihayet ilk buluşma gerçekleşiyor ve sen hala onu nereye götüreceğine, dışarıda buluştuktan sonra nerelere gideceğinize karar vermedin. Kusursuz bir plan yapmak için vaktin var. Konuşurken, mesajlaşırken Crush’ının nelerden hoşlandığını düşünerek ona sürprizli bir program yapabilirsin. Kendinden emin adımlarla geçireceğin bir ilk buluşma ile emin ol ki kararsız, neye yapacağını bilmeyen birinin ikinci buluşmayı garantilemen çok daha kolay.

Daha az konuş, daha çok dinle

Kendini anlatmayı seviyor olabilirsin, hele ki karşında seni ilgiyle dinleyen biri varsa… Ama ilk buluşmada birazcık gizemli olmaya ne dersin? Onu dinle, ama gerçekten dinle. Sorular sor. Bu şekilde hem onu daha iyi tanıyacak hem de ona ilgini göstermiş olacaksın.

İltifatlar konusunda fazla bonkör olmaya gerek yok

Herkes iltifatları sever, biri tarafından hem de romantik buluşmada karşısındaki kişi tarafından beğenildiğini görmek tabii ki de çok güzel bir his. Ama bu iltifatların dozunu da iyi ayarlamak gerekir. Kimileri ilk görüşte bu kadar yoğun iltifattan ve yakınlıktan hoşlanmaz ve itici bulur bu hareketleri.

Nazik olun

Sadece Crush’ına karşı değil, gittiğiniz mekânlardaki çalışanlara karşı da nazik bir tavır sergilemekten bahsediyoruz. İnan bize, hiç kimse etrafına kaba ve saygısız tavırlarla buyuran insanlardan hoşlanmaz. Nezaket, ikinci buluşmaya giden yolda sana ışık olacak.

Hesap sorunu

Buluşmalardaki en zor nokta: Hesabı kim ödeyecek! Genel olarak özellikle ilk buluşmalarda erkeğin ödemesi beklenir ki bu noktada sana tavsiyemiz Crush’ına belli etmeden gidip sessizce ödemen. Ancak bu maddi sorumluluğu sadece erkek tarafına bırakmak sence de biraz saçma değil mi? O kabul etmeyecek olsa da kendi hesabını ödemeyi teklif etmeni tavsiye ederiz, zira kadınlar nasıl hesabı ödeyen erkeklere dikkat ediyorsa, erkekler de hesap geldiğinde makyaj tazelemeye gitmeyen kadınlara dikkat ediyorlar.

İlk buluşmada sadece bu tüyolara dikkat etmen bile yeterli. Bu adımları takip etmen halinde Crush’ının aklında iz bırakmaman imkansız!

Previous PostFlört Ederken Daha Özgüvenli Olmanı Sağlayacak 4 Öneri
Next Postİlk Buluşmanı Daha Eğlenceli Hale Getirmeni Sağlayacak 6 Tavsiye

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap