happn ile aradığın aşkı, ilişkiyi bulmak düşündüğünden çok daha kolay olabilir ama biraz da çaba gerek. Ne de olsa bugün bir Crush’ın ilişkiye dönüşmesi çok da kolay olmuyor. Crush’lar arasından seçim yapmak, görüşmek, flört etmek gerek ki sonunda hayalindeki ilişkiye başlayabilesin.

İlişkiyi yaşarken ve ilişkiden önce de konuşmak, iletişim kurmak, hatta beraber hayal kuracak sorular sormak da aranızdaki bağı güçlendirecek en basit yollardan biri.

happn ile son zamanlarda telefonun elinden düşmemesini sağlayan, ekrana her bakışında gülümsemeni engelleyemediğin o Crush’la buluşmayı düşünmeye başladın. O zaman buluşma öncesi birkaç soru daha sorup hem mesaj trafiğini arttırmaya hem de birbirinizi daha iyi tanımaya ne dersin?

O zaman sana birkaç soru önerisi:

Süper güçlerin olsa değiştirmek isteyeceğin ilk 3 şey ne olurdu?

Biraz hayâl kuralım… Beraber olduğun kişiyle hayaller kurmaktan daha eğlenceli ne olabilir ki? Bakalım neler yapmak istiyorsunuz, öncelikleriniz neler, hayata nasıl bakıyorsunuz?

Piyangodan para çıksa ne yaparsın?

Bu soru üzerine hep konuşulmaz mı? Şimdi de Crush’ına sor bakalım. Neler diyecek, maddiyat onun için ne anlama geliyor?

Geçmişte yaşadığın bir âna dönecek olsan hangisi olurdu?

Geçmişinde neler yaşadığını, nasıl bir çocukluk geçirdiğini, geçmişiyle barışık olup olmadığını öğrenmenin en kestirme yolu.

Sence hayatında yakaladığın en büyük başarı nedir?

Başarının onun için ne anlama geldiğini, başarılı olmak için neler yapabileceğini, hırsları olup olmadığını, kendini ne yaparken iyi hissettiğini öğrenmek istersen mutlaka sorman gereken bir soru.

Senin için ilişki ne anlam ifade ediyor?

Eğer Crush’ından beklentin bir ilişkiyse bunu önceden öğrenmek vakit kazandırmaz mı? O zaman biraz ilişkiler üzerine konuşup birbirinizin beklentilerini anlamaya çalışabilirsiniz.

Previous PostFlört Ederken Anksiyete ile Nasıl Başa Çıkılır?
Next PostHollywood’dan Filmleri Aratmayacak Aşk Hikayeleri

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap