Uzun süreli ilişki zordur; fedakarlık ister, özveri ister, karşılıklı güven ve sevgi ister… Üstelik şimdilerde bütün bunlara sahip olmak ve bir ilişkiyi bıkmadan, daha iyisini aramadan devam ettirmek ayrı bir başarı desek yeridir.

Ünlüler dünyasındaki parıltının, renklerin, güzelliğin bolluğunu düşünürsek, sürekli hayatlarını merak eden insanların ve bu merakın giderilmesi uğruna aşılan sınırların olduğunu da hesaba katarsak uzun süreli ilişkinin onlar için ne kadar zor olduğunu anlamak hiç de zor değil. Buna rağmen sevdiklerinin ellerinden tutan, her an kendilerini görüntülemeye hazır kameralarla burun buruna gelmelerine inat uzun süreli ilişkiler yaşayan ünlüler de var…

Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick

<> at David H. Koch Theater at Lincoln Center on September 28, 2017 in New York City.

1997’de dünyaevine giren çift, çocuklarıyla birlikte hayatlarına devam ediyorlar. Bu süreçte fenomen bir diziye bile imza atmayı başaran Parker, Broderick ile evliliğini sürdürmeyi başaran nadir çiftlerden.

Victoria ve David Beckham

İlişkileri başladığında biri dünyanın en başarılı ve en en ünlü futbolcularından biri, diğeri ise bulunduğu müzik grubuyla tüm dünyanın gözbebeğiydi. Victoria ve David Beckham çifti için reklam ilişkisi de dendi, nasıl olsa bir gün biter de… Ama onlar çocuk sahibi oldular ve hala da birbirilerinin ellerini tutuyorlar.

Anna Kournikova ve Enrique Iglesias

Biri dünyaca ünlü bir tenisçi diğeri ise Latin müziğinin yıldızı… Klip setinde başlayan ilişkileri 20 yıldır devam ediyor. Üstelik bu ilişkiye iki kişi daha katıldı… Çiftin mutlu birlikteliği ikizleriyle birlikte devam ediyor.

Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi

Talk show’uyla sevenlerini ekrana bağlayan DeGenres, 2004 yılında kalbini oyuncu Rossi’ye kaptırdı. Ve 2008’de de ilişkilerini evlilik yeminiyle mühürlediler. Rossi ve DeGenres 16 yıldır örnek olunacak bir ilişkiye imza atıyorlar.

Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ

Biri güzel, biri yakışıklı… Kameraların gözbebeği haline gelen ve tam bir rüya çift olan Akın ve Tatlıtuğ birlikteliği 6 yıl sürdü. Ne var ki ayrılıklarının üstüne yeniden bir arada olmayı deneseler de ilişkiyi devam ettirmeyi başaramadılar. Yine de bizlere ilham olacak bir ilişki yaşadılar desek yeridir.

Cansu Dere ve Cem Yılmaz

Serenay Sarıkaya ve Defne Samyeli ile ilişkileriyle gündeme yeniden gelen Cem Yılmaz, bir zamanlar uzun süreli ilişkiler de yaşıyordu. Yılmaz’ın en uzun süreli ilişkilerinden biri de Cansu Dere ile olmuştu. Ancak her uzun süreli ilişki devam edemiyor maalesef. Yılmaz, bu inişli çıkışlı ilişkiyi aniden sonlandırıp kısa bir süre içinde de Ahu Yağtu ile evlendi.

Kimi hüsranla biten kimi de mutlu bir birliktelik ve hatta çocuklarla devam eden ünlüler dünyasının en dikkat çekici uzun süreli ilişkilerini senin için seçtik. Bazılarına imrenerek bakarken bazıları da ayrılık nedenleriyle ders olma niteliğinde. Sen de Crush’ınla uzun süreli bir birlikteliğe yelken açmak istiyorsan bu ilişkileri kendine ders alabilirsin.

Previous PostAşk Hayatınızı Parlatmak İçin Burada: Venüs Terazi Burcunda
Next PostSamimiyetsiz İlişkilerden Sıkılanlara: Sinema Dünyasının En Garip Aşıkları

Popüler Yazılar

Flörtünün Kişiliği Hakkında İpuçları Arıyorsan Burçlar İşini Kolaylaştıracak

Hepimizin başına gelmiştir. Birinden hoşlanırız; ama ona nasıl yaklaşacağımızı bilemeyiz. Peki sana onunla ilgili tüyolar vereceğimizi söylesek… Üstelik tek bilmen gereken...

Hangi Burç Hoşlandığını Nasıl Belli Ediyor?

Yeni birisinden hoşlanmaya başladığımızda duygularımızı karşımızdaki kişiye anlatmak için izleyebileceğimiz pek çok yol var. Bu yollardan bazıları hissettiklerimizi açık açık...

happn’dan Kullanıcılarına Korona Salgını Sırasında Aşka ve Cinsel Hayata Dair 5 Öneri

Yeni koronavirüs salgını son derece hızlı akan hayatlarımızı bir anda beklenmedik bir şekilde değiştirdi ve yavaşlattı. Türkiye’deki ilk korona vakasının ortaya çıkmasıyla,...

Yorum Yap